1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada yangın görmek manası nedir? Rüyada yangın çıkması nasıl tabir edilir

Rüyada yangın görmek manası nedir? Rüyada yangın çıkması nasıl tabir edilir

Rüyada Yangın Görmek ,Rüyada Yangın Çıkması ,Rüyada Yangın Söndürmek, Rüyada yangın çıkarmak,Rüyada yangın çıkararak, her şeyin yandığını görmek ne anlama gelir?

rüyada yangın görmek ne anlama gelir

Rüyada yangın görmek ; birçok şekilde yorumlanabilmektedir. Rüyada yangın çıkması, yangını söndürmek, yangını çıkarmak veya kişinin kendi evinin yanması farklı şeylere işaret eder. Evet yani , rüyada yangın görmek ne anlama gelir?  Rüyada Yangın Çıkması ve Rüyada yangın söndürmek ne anlama gelir  tabiri sizler için uzman astrologlar ve Rüya bilimcileri yorumladı. Başlayalım.

 

rüyada yangın görmek ne anlama gelir

En çok aranılan bu başlık altındaki kelimeler sırasıyla şunlar

  • Rüyada Yangın Görmek
  • Rüyada Yangın Çıkması
  • Rüyada Yangın Söndürmek
  • Rüyada yangın çıkarmak
  • Rüyada yangın çıkararak, her şeyin yandığını görmek olarak sayabiliriz.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyasında evinin yandığını gören kişi; kederli  ve iyi geçmeyecek uzun günler geçirecektir. Yangın sırasında kara  değil beyaz duman çıkıyorsa, bu yakın zamanda  bir olayın olacağına işarettir. Ama duman siyah ise, bu pek iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Kötü bir şeylerin olacağının habercisi şeklinde tabir edilir. Yangında sadece hayıra yorumlanan şey alevlerdir. Rüya gören kişi yangın sırasında yoğun alevler görürse, bu durum mal ve mülkünün çoğalacağına, zenginliğe ulaşacağına işaret eder. Rüyayı gören insan ,kendine ait  eşyalarının da yandığını ve yok olduğunu görürse bu, bireyin parasının ve altınlarının  çoğalacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve bol kazanç sağlayacağına işaret etmektedir. Rüya sırasında rüya görenin evinin yanmış olarak görürse  güzel ve müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yangın Çıkması

Rüyada yangın çıkmasının tabiri , sadece  tek biçimde değil bir çok şekilde tabir edilmektedir. Rüyayı görenşahsın, yangının içerisinde duman içinde alev görmesi güzel şeylerin olacağı şeklinde tabir edilir.  Yangın esnasında kor ateş ya da alev görmek; kötü günlerin çok uzakta olacağıan, çekilen dertlerin, çilelerin biteceği anlamını  taşır. Ancak rüyada yangın sırasında  ateş yerine yalnızca duman görmek iyi yorumlanmaz ve kötü zamanlara yorulur.

 

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmenin anlamı; hayırlı işler, hasta ise şifa , mutluluk ve huzur bulmaktır. Rüyayı gören kişinin cezaevinde ise kurtuluşa ereceğine, hayatını yoluna sokabilmek adına imkanlara  kavuşacağına, şahsını mesleği adına ilerletmek adına daha başarılı olmak için  büyük imkanlar sağlanacağına işarettir. Bu rüya, varsa  geçim sıkıntılarının biteceğine, rüyayı gören insanın kendisini  huzursuz, mutsuz hissetmesine sebep olan bütün sorunlarının biteceği anlamına gelir.

Rüyada Yangın Söndürmeye Çalışmak

Rüyada çıkan yangını söndürmeye çalışmak; rüyayı gören insanın zorluklarla mücadele eden bir kişiliğe sahip olduğuna, kendine olan inancı ve güveni sayesinde bütün imkansızlıkları aşmayı başaracağınadelalet etmektedir. Güç Kudret  ve kuvvet sahibi olmak ve amaçlarına doğru emin adımlar ile ilerlemek şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmanın anlamı; rüya gören kişinin sayesinde gerçekleşecek olan iyi olmayan haberlerin ya da rüya sahibi sayesinde ortalıkta gezecek olan bir fikrin bir  düşüncenin habercisidir. Rüyayı gören kişi, insanlara kötü örnek olarak algılanan davranışlarda bulunur. Kendisinden sonra bu iyi olmayan kötü fikirleri ilerletecek geliştirecek bireyleri edinir.

Böyle tür bir rüyayı gören kişinin yaşadığı toplum içerisinde hasıl olacak kargaşa ve kötülük halinin de göstergesidir. Bilhassa dini olarak, sapıklığa düşmeye, iyi yolu  bulduktan hemen sonra doğru yoldan şaşmaya, toplumhalinde  işlenecek kötülüklerin, günahların, Toplum  içerisinde çıkacak kötü bireylerin fitnelemeleri sonucunda tartışmaların ve ayrılıkların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada yangın çıkararak, her şeyin yandığını görmek; insanlara kötülük etmeye başlamaya , dedikodu ve fitne çıkarmaya ve insanların  arasının bozulmasına aracılık edeceğine delalet eder.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz