İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Yahni Görmek Rüyada Yahni Yemek 
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Yahni Görmek Rüyada Yahni Yemek 

Rüyada Yahni Görmek Ne anlama gelir Alimler Bu Rüya hakkında ne diyor?

Rüyada Yahni Görmek

Rüyada Yahni Görmek; bugünlerde işlerinizin azıcık düzensiz olduğuna işarettir. Yahni yemeği arkanızdan sizin için lakırtı yapıldığına dahi işarettir. Bol soğanlı, domatesli, sebzeli, etli ya da tavuklu yahni yemeği fazlalık ve bereket demektir.

Genel olarak rüyada yahni görmek; kanaate deyim edilmektedir. Sonuç olarak rızka işaretle beraber afiyet ve afiyet demektir. Eğer şahıs yahni yemeğini altın ve gümüş kaptan görüyorsa borca ve yasak mala işaret etmektedir. Rüyada yahni pişirmek şayet muradına ermeye ya da yarar görülecek bir işi canlandırmaya işarettir. Ayrıca rüyada yahni yemek şöhrete ve iyi bir isimle anılmaya delâlet eder.

Rüyada Pişmiş Yahni Görmek

Müjde, nasip, mal, para, mal, evlilik olarak yorumlanmıştır. Birçok insanla beraber pişmiş yahni gördüyseniz, bolluğun ve refahın habercisidir. Aynı vakitte rüyada yahni görmek cümle alem için esenliğe işarettir. Pişmiş yahni ayrıyeten erkeklere, çocuğa, mala ve ticarete işaret eder. Bazı düş tabircilerine göre rüyada pişmiş yahni kazanç elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Yahni Yemek Nasıl Tabir Edilmektedir?

Rüyada bir şahıs ile oturup yahni yediğini görmek; o şahıstan elde edeceği menfaate deyim edilmektedir. Birçok şahıs ile oturup rüyada yahni yemek şayet cemiyet içerisinde kazanılacak şöhrete yorulmaktadır. Ayrıca rüyada yahni yemek suhuletle hasıl olan hayır ve menfaata deyim edilmektedir. Rüyada sağ eli ile yahni yemek; sünnete uymaya, sol el ile yahni yediğini görmek; düşmana itaatli olmasına karşın dosta sıkıntı çektirmeye ve mekruh olan fiilleri işlemeye delalet eder. Aşırı sıcak ve katı yahni yemek rızık kazanmada karşılaşılan güçlüklere ya da bereketsizliğe yorumlanır. Özetlemek gerek görülürse rüyada yahni yemek, rızık ve nimete, hayırlı ve bol rızka, akıbetin güzelliğine delâlet eder.

Rüyada Etli Yahni Yemek Neye Delalettir?

Rüyada bir şölen yemeğinde etli yahni yediğinizi görmeniz; müjdeli haber alacağınıza işarettir. Sonuç olarak rüyada etli yahni yemek fakir şahıs için zenginliğe, hasta için şifaya delalettir. Yine bir cenaze evinde etli yahni yemeği; üzüntüye, sıkıntıya delalet eder. Bazen rüyada etli yahni yemek sevinç ve mutluluğa delalettir. Aynı vakitte hayır ve menfaate, fazlalık, bereket ve kazanca, mevki ve şerefe işarettir. Özetlemek gerek görülürse rüyada yahni görmek çocuk, rızık, geçim ve mala işaret eder.

Rüyada Bozuk Yahni Görmek

Rüyada tadı bozuk ya da ekşi yahni yemek çirkin söz işitmeye, ekşi yahni yemeğini yediği durumda hamd ettiğini görmeniz üzüntü ve kederden kurtularak sevince erişmeye delalettir. Rüyanızda ekşimiş yahni yediğini görmek, azıcık rahatsızlığa uğramaya işaretle deyim edilmektedir. Kötü kokulu yahniden yediğini görmek, gizli şeylerin açığa çıkmasına işaret eder.

Rüyada Yahni Yapmak Neye İşarettir?

Rüyada başkasının sizin için yahni yaptığını görmeniz; o şahıstan göreceğiniz yardım, bağlılık ve sevinç anlamındadır. Ayrıca rüyada yapmış olduğunuz yahni yemeğini tek başınıza yediğinizi görmeniz; üzücü bir haber alacağınıza yorulmaktadır. Bir yemek daveti ya da hayır işleri için rüyada yahni uygulamak; bir toplantıya katılacağınıza delildir. Sonuç olarak devamlı uygulanan yahni yemekleri kalıcı rızka işaret etmektedir.

Rüyada Yahni Pişirmek Ne Demek?

Rüyada yahni görmek ev sahibine, onur ve mertebeye pişirmek şayet güçlük ve yoksulluğun sonrasında sonra varlıklı olmak demektir. Aynı vakitte rüyada yahni pişirmek, uygulanan yemeğin lezzeti ve güzelliği oranında kıymeti olan memuriyete işaret etmektedir. Kimi düş yorumcularına göre kendi yetiştirdiğiniz hayvanlardan rüyada yahni pişirmek; biriktirmiş olduğunuz malınızın çoğalacağına ya da tasarrufunuzun azalacağına delalet eder. Bazen de rüyada yahni pişirdiğini ya da yahni yediğini görülmesi, zevzek ve şakacı bir bayanın muzipliğine uğramaya işarettir. Genel olarak koyun ya da sığır etinden rüyada yahni pişirmek, helâl kazanca, onur ve tatlılıkla hoş bir yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada Yahni Yemeğine Davet Edilmek

Yemek davetine davet etmek nefsini kötü görülen bir işe yöneltmeye, sonrasında davete icabet edilip yemekler yense idareci olmaya, hastası varsa iyileşmesine, yitiği varsa bulunmasına delalet eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz