İlginizi Çekebilir
Rüyada Silah Görmek ne anlama gelir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Silah Görmek ne demek?
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Silah Görmek ne demek?

Rüyada Silah Satın Almak ne anlama gelir? Rüyada Silah Sesi Duymak nasıl yorumlanır? Tüm bu aradığınız tabirlerin cevabı yazımızda

Rüyada silah görmek genelde hayra yorumlanır. Silah rüyada güç, saygınlık, mevki, kudret ve rütbe anlamlarına gelir. Rüya sahibinin saygınlık kazanacağına ve işinde iyi yerlere geleceğine haber verir. İyi ve kazançlı fırsatların ayağına geleceğine ve bu fırsatların rüya sahibinin en iyi şekilde değerlendireceğine, kazanç sağlayacağına işarettir.

 

Rüyada Silah Görmek ne anlama gelir

Rüyada Silah Görmek

Rüyada görülen silah güven ve kurtuluşun da işaretidir. Rüyada ne şekilde olursa olsun silah görmek hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder. Sadece silahını kaybettiğini görmek ve ateş etmek olumsuz şekilde yorumlanır. Eğer silahını kaybettiği görülürse, bir yakınının ölümüne ve acı kayıplara, ateşlendiği görülürse rüya sahibinin günahkar olduğuna ve işlemediği suçtan dolayı zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Silah Satın Almak

Eğer rüyada silah satın aldığınızı görürseniz bu durum huzura işarettir. Hayatın düzene gireceği, dertlerin yerine refaha bırakacağı, işlerin yoluna gireceği ve işinde yükseleceği anlamlarına gelir.

 

Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek

Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek

Birinin elinde silah görmek müjdeli bir haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Bu bir iş teklifi ya da kötü bir olayın son bulduğunun müjdesi olabilir.

 

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada biri tarafından silahla vurulduğunuzu görmek, hayatınızda bazı durumlara karşı önlem almanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Ancak sonunda alınacak önlemler ile refaha kavuşulacağına yorulur.

 

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Eğer rüyanızda silah taşıdığınızı görüyorsanız, başınıza gelen ve gelebilecek tüm kötü durumlardan kendinizi koruyacağınız anlamına gelir. Bir başka rüya yorumcularına göre böyle bir rüya uyarıcı niteliğindedir. Rüya sahibinin tedbirli davranıp kavgadan, tartışmadan uzak durması ve olaylara karşı sakin ve yapıcı olması gerektiği şeklinde yorumlanır. Bazı alimlere göre de rüya sahibinin yanlış ve zararlı işlere karışacağı ve harama meyil edeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kendine Silah Doğrultulduğunu Görmek

Rüyada birinin size silah doğrulttuğunu görmeniz, işinizde uğradığınız zararın tekrar kazanılacağına ve yeni işlerin habercisi olarak yorumlanır. Bundan sonraki yaşamınızda güvende olacağınıza işarettir. Korku hissediyor ise bu kokunun yerini huzur alacağına ve korkularından kurtulacağına yorulur.

 

Rüyada Silah Satmak

Rüyada Silah Satmak

Rüyada silah satmak genel anlamda iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin işinde zarara uğrayacağına, kayıplar vereceğine, eşinin, her hangi bir yakınının veya arkadaşının öleceğine işarettir. Acı kayıpların yaşanacağına ve üzüntülü bir sürece girileceğine işaret eder.

 

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi işitmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin borç altına gireceği, ihanete uğrayacağı, işinde itibarını kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Zamanın şekilde para kayıplarının yaşanacağı, çok güvendiğiniz biri ya da aile bireylerinin birinden hakarete maruz kalınacağı ve sıkıntılı günlerin geleceğine yorulur. ,

Bazı rüya yorumcularına göre silah sesi duyarak rüyada vurulma, yuvanın dağılacağı, işin kaybedileceği sıkıntılı bir ortama girileceği şeklinde ifade edilir. Biriyle tartışmaya girileceği ve bir türlü çözüme kavuşmayacak sorunların yaşanacağı, eğitim hayatında aksaklarının olacağı ve yarıda kalacağı, belirsizlikler içine girileceği, yaşanan sorunların bir türlü çözülemeyeceği şeklinde yorumlanır. Yaşanacak sürtüşmelerin hayatın her anında rüya sahibine zarar getireceği ve bu zararlardan uzaklaşmanın zor olacağı bir döneme girileceğine işaret edilir.

Genel anlamda baktığımızda insana kötü şeyler düşündürse de rüyada silah görmek rüya sahibi için hayırlı olayların başlangıcına işaret eder. Rüyada silah saygınlık, başarı, hastalıktan kurtulma, güzel haber, mevki anlamlarına gelir. Rüya sahibin yaşadığı sıkıntıların son bulacağı ve çözüleceği veya bu sorunları zarar görmeden atlatacağına yorulur.

 

Dini açıdan yorumlara bakıldığında rüya sahibi yolcu ise selametle gideceği yere kavuşacağına, ilmen ve maneviyat olarak yükseleceğine işaret eder.Bu tabirimizden sonra dilerseniz Rüyada Güneş Görmek ne anlama gelir adlı Tabirimizi okuyabilirsiniz. yada sitemizden araştırma yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz