1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek; kişinin nikotin yoksunluğu çektiğini ya da nikotine özendiği anlamına gelebilir. Fakat bu yorum tamamen psikolojik olarak yapılan bir yorumdur. Rüyayı gören kişinin olası bilinçaltı yansıması olarak değerlendirdiğimizde bu sonucu elde edebiliriz.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek Günah Mıdır?

Sigara içmenin günah olup olmadığı din adamları tarafından uzun yıllardır tartışma konusudur. Fakat sigaranın rüyada tüketilmesinin günah olduğuna dair bir tartışma mevcut değildir. Kişi rüyada iken yarı ölü haldedir. Yani ölmüş bir insanın amel defteri kapanacağı için rüyada da günah ve sevap işlememektedir. Kişi rüyasında zina bile yapabilir. Bu durum kişiyi günahkar yapmaz. Sadece cünüp yapar ve boy abdesti ile bu durum da çözülebilir. Kısacası, Rüyada Sigara İçmek günah değildir.

Gördüğünüz rüya tasa, acı içinde bocalamaya ve huzursuzluğa işaret eder. Sigara başkaları tarafınca çıkarılan sorunlara işarettir. Rüyada bireyin sigara içmesi, bir adam için, bir fazlaca güçlüklerden sonrasında başaracağı bir girişime yorulur. Orta yaşta birinin rüyada sigara içmesi, bozmaya zorunlu kalacağı bir arkadaşlık yahut dostluğa delalet eder. Bekar kızın rüyada sigara içmesi maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine yorulur. Evli yahut çalışkan bir karı için dertli ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir. Sigara almak yeni planlar içinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada Sigara İçmek Yeniliğe Mi Delalet Eder?

Bu tarz rüyalar bazı kesimler tarafından yenilik, ferahlık ya da yenilikler için atılacak adımlar olarak yorumlanır. Normal hayatta sigara tüketen bireyler, sigara içerlerken bu tarz planlar yapabilir. Fakat bu durum rüyalarda da aynı mıdır?

Rüyada sigara içmek Hoş fakat oyalayıcı söz, konuşmadır. Bazı tabirciler bu rüyayı yeni planlar yapacağınızı ve gelecekte birçok işinizin yoluna gireceğini ve birçok hayaliniz gerçekleşeceği şeklinde tabir etmişlerdir.

Sigara dumanı sıkıntıdır. Rüyada sigara içtiğini görmek; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafınca bir davete çağırılacağınıza, sigarayı atmak; iyi olmayan bir salık alacağınıza işarettir.

Rüya esnasında içmediği halde sigara için şahıs güç ve kuvvet kazanır. Düzgüsel hayatta sigara içen şahıs için sorun yaşamasına, kısa süreli tasa ve acı haline de yorulmaktadır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz