İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Şapka Görmek ne demek ? Alimler ve Astrologlar yorumluyor ***2021

Rüyada Şapka Görmek ne demek ? Alimler ve Astrologlar yorumluyor ***2021

Rüyanızda Şapka gördüyseniz veya rüyanızda renkli şapka giydiğinizi görüyorsanız tabirimiz tam size göre

Rüyada Şapka Görmek ne demek _

Rüyada Şapka Görmek ne demek ? Çok eski zamanlardan günümüze dek şapka pek çok amaçla kullanılmıştır. Giyimlerimizin parçası olarak sıkça kullanılır. Peki rüyada şapka görülmesi ne anlama gelir? Siyah veya renkli şapka takmak ne anlama gelir? İşte detaylar.

Rüyada Şapka Görmek ne demek _

RÜYADA ŞAPKA GÖRMEK

Rüya sahibinin şapka görmesi, sağlıklı ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Ayrıca rüya sahibi sıkıntılı ve acı günlerinin geride kalacağına, iş dünyasında önemli adımlar atacağına işaret eder. Kişinin çevresinde bulunanlara maddi ve manevi yardımlarda bulunacağına, o kişileri kollayıp ve koruyacağına delalet eder.

 

RÜYADA SİYAH ŞAPKA TAKMAK

RÜYADA SİYAH ŞAPKA TAKMAK

Rüya sahibinin siyah şapka takılması, kişinin yapacağı işten dolayı zarar edeceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibi siyah şapka takıyorsa, hayat standartlarının düşeceğine ve yaşam kalitesinin aşağı ineceğine işaret eder. Rüya sahibinin birçok sorunla karşılaşacağına, sorunlar yüzünden önemli seviyede maddi kayıp yaşayacağına rivayet edilir.

RÜYADA BEYAZ ŞAPKA TAKMAK

RÜYADA beyaz ŞAPKA TAKMAK

Rüya sahibinin beyaz şapka taktığını görmesi, ahlaklı, güzel ve temiz bir insan olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin inançlı biri olduğuna ve isteklerine ulaşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi ayrıca yapacağı iş üstünden yüksek kazanç elde edecek ve zengin olacaktır.

 RÜYADA YEŞİL ŞAPKA TAKMAK

Rüya sahibinin yeşil şapka taktığını görmesi, ahlaklı ve iyi yapıda biri olduğuna delalet eder. Dürüst bir kişi olduğuna ve hayatındaki problemleri birçok olayı düzelteceğine işaret eder. Başka rüya yorumlayıcılarına göre, yeşil şapka takılması dedikodu eden kimselere yoğrulur. Rüya sahibinin arkasından lafını eden ve ona iftira atan kimselere işaret eder.

 RÜYADA KIRMIZI ŞAPKA GÖRMEK

RÜYADA kırmızı ŞAPKA TAKMAK

Rüya sahibinin kırmızı şapka takması, harama el uzatmaya ve günaha girmeye yorulur. Rüya sahibinin, adının her yerde kötü anılacağına, bu konuda üzüntü ve acı duyacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu tür durumlara düşmemesi için temkinli davranması gerektiğine uyarı veren rüya tabiridir.

RÜYADA MAVİ ŞAPKA GÖRMEK

Rüya sahibinin, mavi şapka taktığını görmesi zenginliğe, mala ve mülke işaret eder. Ayrıca rüya sahibi çevresi tarafından saygı duyulan ve sevilen birisidir.

 RÜYADA ŞAPKA SATTIĞINI GÖRMEK

Rüya sahibinin şapka sattığını görmesi, mevcutta çalıştığı işten ayrılacağına ve daha iyi ve güzel bir işe sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi bir işçi olacağına ve maaşının da yüksek olacağına yoğrulmaktadır. Böylelikle hayat standartlarının yükseleceğine, maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin huzurlu ve mutlu hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Şapka görmek ve takmak adlı tabirimizi okudunuz ve umuyoruz işinize yaramıştır. Bu tabirden sonra dilerseniz Rüyada Silah Görmek ne demek? adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca sitemizden arama yaparak araştırmalarda bulunabilirsiniz. Saygılar sevgiler.

 

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz