İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saat Görmek
Rüyada Saat Görmek; birden fazla anlamı içinde barındıran çok değişik bir rüyadır. Bu ve buna benzer içinde saat ve zaman gibi olguların olduğu rüyalar önemle yorumlanmalıdır. Buyurun yazımızın devamında saat ile ilgili gördüğünüz rüyayı birlikte inceleyelim.

Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saati Gece ya da Gündüz Görmek

Rüyada vakitleri gösteren saat gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın yahut gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat kimi dakik olmaya, dönemin kıymetini bilmeye, anın vaciplerini yerine getirmede duygulu davranmaya ya da sözüne güvenilmeyen hiç kimseye delalet eder.
Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

Bunun gibi rüyaları görmek, iyi olmayan haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorulur. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorulur.

Rüyada masa yahut duvar saatinin emek vermesi bir, Aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati yahut cep saati hususi işlerinizin karışık olduğuna yorulur.

Saatin durması yada doğru emek harcamaması, bir ekip problemler çıkacağına yorulur.

Çevrenizde bazı düşmanların var olduğuna işarettir. Şayet rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, iyi olmayan haberler alacağınız anlamına gelir.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak müspet değişimleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişimler süper ötesi olacaktır.

Rüyada saat görmek, sorun ile yorulur. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen iyi olmayan bir bilgi anlamına gelir. Bir başka rivayete gore de şöyledir; Rüyada saat görmek, çocuk ve ortağa işarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüya sırasında çalışan bir masa yahut duvar saati görmek, aileyle alâkadar konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati yahut cep saati hususi işlerle ilgilidir.

Muntazam emek vermesi hususi yaşamın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru emek harcamaması, bir ekip problemler çıkacağına işarettir.

Rüya sırasında çalışan bir masa yahut duvar saati görmek, aileyle alâkadar konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati yahut cep saati hususi işlerle ilgilidir. Muntazam emek vermesi hususi yaşamın yolunda gittiğine delalettir.

Rüyada saat görmek; mala, aile mutluluğuna, huzura, rızk bolluğuna, saati bozulmuş görmek; işlerin bozulacağına, saatin kırıldığını yada kaybolduğunu görmek; işini kaybetmeye, hasta olmaya, ölüme, saatin dağıldığını görmek; ölüme, yeni bir saat almak; çocuk sahibi olmaya yorulur.

Rüyada duvar saati görmek, düş sahibinin islerinin iyi gitmesine isarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz