İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Poster Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Poster Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Poster Görmek

Rüyada Poster Görmek; oldukça farklı anlamlar taşıyabilir. Özellikle kimin posteri olduğuna göre anlamı oldukça farklılaşır.

Rüyada Poster Görmek

Gördüğünüz rüya adı benzer biçimde bir şeyleri afişe etmek anlamı taşır. Doğrusu saklı tutulan bazı güzel sırların açığa çıkmasıdır. Bundan dolayı Rüyada bir şeyi tanıtan poster görmek kalabalık ortamlara girmek anlamına gelir. Rüyada konser posteri görmek rüyayı müşahid olan kişinin bilgiyle donanacağına, fazla arzu ettiği işi yapmak için bir vesile doğacağına alamettir. Bazı tabircilere göre rüyada poster yapıştıran şahıs, başkasının emeğinden hisse alır.

Rüyada Poster Görmek ve Rüya Tabircilerinin Yorumları

Düş tabircilerine göre bahsi geçen rüyayı görmek, kişinin Aile hayatına mutluluk getirecek büyük hedeflerin olduğu anlamındadır. Rüyada poster müşahid olan kişinin karşısına bazı hayırlı kapılar ve yollar çıkacağı, bundan dolayı güzel günlerin yaşanmasına, iş hayatında kalıcı başarılar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Poster Asmak; Rüyada afis astığını görmek, kısa sürede sınava girecekseniz, imtihanı kazanacağınıza, imtihanı olmayan şahıs içinde, zenginliğe işarettir. Rüyada posteri duvarda görmek, hayırlı kısmetin bulunduğunu belirtir. Rüyada yırtık, sarkık ve okunmaz kadar iyi olmayan poster asmak ise sorunlu günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Poster Dağıtmak; Rüya sırasında birisine tanıtım amaçlı poster dağıtan, fazla sevineceği bir paylaşımla karşılaşacak anlamına gelir. Poster dağıtılması iyi bilgi vermek, işini düzeltmek olarak yorulur. Rüya sırasında poster dağıttığını müşahid olan, ırak bir tanıdığından bilgi alacak anlamına gelir. Hayırlı gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Poster Yapıştırdığını Görmek

Rüyayı poster yapıştırmak hayallere, kişinin hedeflerine ve ideallerine tabir edilmektedir. Rüya sırasında poster meydana getiren için uğur olarak kabul edilir. Rüyada poster yaptığınızı görmeniz tatile çıkmaya, tatlı vakalar yaşayacağına, üzüntünün biteceği manasına gelir. Kişinin rüya sırasında poster hazırlaması yaşantının düzene gireceğinin işaretidir.

Düş Film Posteri Görmek; Rüyada izlediğiniz bir filme ilişik poster görmek rüyayı görenin eline geçebilecek, başarı sağlayacak bir fırsata işaret edilir. Rüyada duvara film posteri yapıştırdığını görmek saygınlık ve şerefe yorulur. Posteri duvardan sökmek ise halk içinde saygı duyulan bir konuma gelineceği manasına gelir. Rüya sırasında film posteri müşahid olan sevdikleriyle beraber beyazperdeye gider.

Rüyada Reklam Posteri Görmek

Rüyada Reklam ile ilgili bir Poster Görmek; Rüyada görülen reklam posteri büyük bir işin üstesinden gelmiş olarak bu işi başarmak manasındadır. Rüyanızda reklam afişlerini görmeniz yeni mallar sahibi olmanıza, arzularınıza kavuşacağınıza ve sıkıntısız hayat süreceğinize işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz