1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada muhabbet kuşu görmek Ne anlama gelir? 2021 yılı Tabirleri

Rüyada muhabbet kuşu görmek Ne anlama gelir? 2021 yılı Tabirleri

Rüyada Muhabbet kuşu Görmek ne anlama gelir

Rüyada muhabbet kuşu görmek;   Muhabbet Kuşları candan sevecen güzel evcil hayvanlardan biri. Bunu sık sık rüyalarımızda görür ve bunu internetten aratırız. Bizde Alimler ve Astrologlara sorduk. Buyurun başlayalım.

 

Rüyada muhabbet kuşu görmek

Konuşmayı seven, yakınlık ve yarenlik gösteren dost canlısı bir şahıs tanımlanır. Bekar bir kimsenin Rüyasında muhabbet kuşunu görmesi düş sahibinin evleneceğine ve yeni bir yuva kuracağına tabir edilir. Kimi rüyada muhabbet kuşu görülmesi toplantı yapılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada muhabbet kuşu görmek, toplanmayı ve şirket oluşturmayı seven bazı kimselere delalettir. Kişinin rüyada muhabbet kuşu görmesi, ırak bir yerlere savaşa gideceğini ve sağ  salim evine geri döneceği anlamına da gelmektedir. Muhabbet kuşu hayır ve müjdeye de delildir. Muhabbet kuşunun gelip başına konduğunu görmek, devlet ve nimete ermeye işaret etmektedir.

Evcil bir kuşu türü olan muhabbet Kuşu alımlı ve muntazam konuşan bir karı yahut çocuğa da işarettir. Bazı yorumcular, rüyada görülen Muhabbet Kuşunu, felsefeci ve düşünürle; Muhabbet Kuşunun yavrusunu da, bu şekilde bir şahsın evladı ile yorumlamıştır.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada Muhabbet Kuşu Sevmek

Rüyayı müşahid olan kişinin, iş yaşamı ile alâkadar fazla güzel vakalar ile karşılaşacağına yorulur. Rüyada mavi muhabbet kuşu görmek düş sahibinin alacağı bir bilgi yardımıyla fazla büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Mavi muhabbet kuşu bununla beraber mutlu ve rahat bir yuvaya haiz olunacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Muhabbet kuşunu yakaladığını müşahid olan rüyayı gören kişi tasa, acı ve sıkıntılardan kurtulacağı ve kendisini mutlu edecek bazı gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, devlet kurumlarından ati hayır ve bolluk ile düş sahibinin rızkının genişliğine işarettir.

Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Görmek

Yeşil muhabbet kuşu, düş sahibinin büyük bir kazanca nail olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil muhabbet kuşu, rüyayı müşahid olan şahıs için beklediği bir makam yükselmesinden yahut girmek arzu ettiği bir işten fazla daha iyi bölgelere geleceğine tabir edilir. Düş sahibinin yapacağı işlerde kazançlı çıkağını gösterir.

Rüyada Ak Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada görülen ak muhabbet kuşu, ziynet eşyalara, taca, adam ya da bayanlara ve sempatik ufaklıklara delalet eder. Rüyada ak muhabbet kuşu görmek, rüyayı müşahid olan kişinin, iş yaşamı ile alâkadar bir yolculuğa çıkacağına tabir edilir. Bununla beraber, düş sahibinin, uzun zamandan beri içinde bulunmuş olduğu sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Kafeste görülen muhabbet kuşu, muntazam konuşan, doğru sözlü, isabetli görüşleri olan bir arkadaşa işaretle beraber güzel sesli, akıllı, ileride hafız olacak bir evlada da işarettir.

Muhabbet kuşu rüyası, varsıl bir hiç kimseye yahut nüktedan ve güzel konuşan bir hanıma işaret eder. Kimi de, türkü ve şarkı söyleyen, müzik aleti çalan bir hiç kimseye işaret eder. Kafeste çırpınan bir muhabbet kuşu görmek, tasa ve kedere işarettir

Yetki ve makam sahibi bir kimsenin, kendi kafesinde güzel sesli bir muhabbet kuşunun bulunduğunu görmesi, akıllı ve önlem sahibi bir danışman yahut yardımcıya işarettir. Kimi kafeste muhabbet kuşu görülmesi, dili yüzünden sıkıntıya düşmüş bir insana işaret eder.

Rüyada Yavru Muhabbet Kuşu Görmek

Yavru muhabbet kuşları neşeli haberlere, sözü dinlenen kimselere işaret eder. Rüyanızda yavru muhabbet kuşu görmeniz mutluluk, keyif, ağız tadı, bolluk, bolluk ve kısmet şeklinde tabir edilir. Rüya esnasında muhabbet kuşunun yavrusunu müşahid olan şahıs güzel ve mutluluk verici vakalar yaşayacak, sürpriz gelişmeler yaşayacaktır. Yavru muhabbet kuşu bununla beraber neşeli haberler almaya delalet eder.

Rüyada Kuş Yumurtası Görmek

Muhabbet kuşu yumurtası, kolaylıkla elde edilmiş rızka işarettir. Rüyada muhabbet kuşunun yumurtladığını görmek, çocuk ile tabir edilmektedir. Bazı kez de rüyada muhabbet kuşu yumurtası görmeniz, güzel bayanlara, akraba, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye delalet eder. Düş sahibinin gelecekte fazla zengin biri olacağına yorulur.

Rüyada Muhabbet Kuşu Sevmek

Muhabbet kuşunu sevmek, onur ve itibara, meta ve dünyalık kazanmaya işarettir. Rüyada muhabbet kuşu sevmek, eve yada iş yerine konuk geleceğine işarettir. Bununla beraber düş sahibinin sorun ve üzüntüden, yoksulluk ve çaresizlikten kurtulacağını gösterir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Almak

Rüyada muhabbet kuşu almak yahut kendisine bülbül armağan almak, güzel sesli, akıllı, etkili konuşan bir evlat ve arkadaşla tabir edilir. Evlenmek arzusunda olan bir kimsenin rüya esnasında muhabbet kuşunu aldığını görmesi, hayra işarettir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Tutmak

Evindeki bülbülün hakkın rahmetine kavuştuğunu yahut uçup gittiğini görmek, evlat yahut arkadaşını kaybetmeye işarettir. Rüyada muhabbet kuşu tutmak, tasa, acı ve sıkıntıyı def etmeye, borcunu ödemeye ve bu yüzden mutluluk duymaya delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşunun etinden aş, zengin kişilerden ati menfaate delalet eder.

Rüyada birçok muhabbet kuşuna haiz bulunduğunu görmek, reislik ve mala delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşlarını beslemek, bir yerde yönetici olmaya delalet eder.

Bir kimsenin rüyada muhabbet kuşunun sesi işittiğini görmesi, tasa ve kederden kurtuluşa delalet eder ve hayra erişir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz