1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Kedi Görmek Ne Demek? Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Demek? Rüyada kedi görmek ne anlama gelir?

Rüyada Kedi görmek bir çok şeyin habercisidir.Rüyada Sarı kedi görmek ne demek ne anlama gelir? Tüm bunların cevabı yazımızda.

Rüyada kedi Görmek ne demek

Rüyada Kedi Görmek Ne Demek? Evcil hayvanların en popülerlerinden ve en sevimlilerinden biri olan kediler hareketleri ve kişilikleriyle hepimizin gönlünü fethetmeyi başarmış durumda. Peki rüyada görülen kedi ne anlamlar taşır, rüyada kedi görmek ne demektir gelin bu soruları hep birlikte yanıtlayalım:

Rüyada Kedi Görmek

Rüya tabircileri arasında tartışma konusu olmuş rüya türlerinden biridir. Genel itibariyle rüyada görülen kedi, aynı hanede beraber yaşanan birine işaret eder. Daha çok art niyetli, kötü düşünceli bir kadına yorulur. Rüyayı gören bekar bir kadın ise, kısmetinin kapalı olacağı düşünülür. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada kedi görmeyi hayırlı bir rüya olarak yorumlar. Bu rüya tabircileri rüyada görülen kedinin bir çocuk sahibi olabileceğine işaret ettiğini savunur. Tabi önemli olan görülen rüyadaki kedinin özellikleridir. Gelin rüyada yavru kedi veya beyaz bir kedi görmenin anlamlarını beraber inceleyelim:

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi Görmek

Ravru kedi görmek, hayra yorulan bir rüya olmakla birlikte çocukların mutluluğuna delalettir. Aynı zamanda rüyasında yavru kedi gören kimsenin, sahip olduğu malların değer kazanacağına ve maddi olarak kazancının artacağına da işaret eder. İbn-i Şirin rüyada görülen yavru kediyi, hane halkından birisi şeklinde yorumlar. Rüya sahibinin mutlu olacağı sevinçli ve umutlu günler yaşayacağına yorulur. Kimi rüya tabircileri, rüyada yavru kedi görmenin rüyayı gören kişinin ailesini ve çevresindekileri ihmal ettiği anlamını taşıdığını düşünür. Rüya sahibinin ailesiyle ve sevdikleriyle daha fazla zaman geçirmeleri konusunda tavsiyelerde bulunur.

Rüyada yavru kedi beslemek, rüyayı gören kişinin zamanında yardımı dokunduğu insanlardan iş hayatlarında güzel destekler alacağına ve ekonomik anlamda kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada yavru kedi sevmek, rüya sahibinin kendiyle barışık bir insan olduğu, en sıkıntılı dönemlerde bile güçlü ve dirayetli olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Sanılanın aksine genellikle pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Bazı rüya tabircilerine göre rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile yaşantısında karşılaşabileceği problemler ve sıkıntıların çok yakın olduğuna işaret eder. Ancak rüyada görülen beyaz kedi, rüya sahibinin bu sıkıntılar karşısında sabırsız davranmayıp isyan etmemesi, sabırla sorunların üstesinden gelmesi durumunda rahata ereceğinin de habercisidir. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, rüya sahibinin ailesiyle olan sıkıntıların çözüleceği ve refaha kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin tüm sorunlar ve olumsuzluklara rağmen güçlü bir şekilde ayakta kalacağı, sonunda mutlu olacağına yorulur. Aynı zamanda engebeli bir iş yaşantısına da işaret edebilir. İnişli-çıkışlı ama sonucu güzel olacak iş görüşmeleri ya da iş girişimleri rüyayı gören kişinin hayrına olabilir.

Rüyada beyaz kedi sevmek, görülen beyaz kedi her ne kadar sevimli olsa da iş yaşantısında durgunluk ve uğranacak kayıplara işaret ediyor olabilir. Bir ikaz niteliğinde olan bu rüya, iş hayatı hakkında ciddi önlemler alması gerektiği aksi halde maddi anlamda büyük zararlar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek, rüya sahibinin hayatında var olan ya da hayatına girecek kötü niyetli bir insan şeklinde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin bu art niyetli insana karşı dikkatli olması gerektiği konusunda uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada sarı kedi görmek, rüya sahibinin yaşamında büyük hatalar yapacağına, çevresindekileri kızdırıp kalbini kırarak etrafındaki insanların tepkisini çekecek davranışlar sergileyeceğine işaret eder.

Rüyada sarı kedi sevmek ise, sarı kedi formunda görülen rüya sahibini kötü yollara sürükleyecek bu sebeple itibar kaybetmesine yol açacak bir kimseye delalettir.

Evet Rüyada Kedi görmek ne demek adlı makalemizi ve tabirimizi okudunuz. Dilerseniz bu yazımızdan sonra Rüyada Yılan Görmek Ne Demek? adlı tabirimizi okuyabilir veya sitemizden  araştırma yapabilirsiniz. Tatlı rüyalar dileriz.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz