İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Rüyada Kavga Etmek ne manaya gelir? anlamı nedir?

Rüyada Kavga Etmek ne manaya gelir? anlamı nedir?

rüyada kavga etmek ne anlama gelir

Rüyada Kavga Etmek; rüyalar hepimizin yattığında görmüş olduğu kimi hatırladığımız kimi asla hatırlamadığımız beynimizin bizlere verdiği işaretlerdir. Rüyada Kavga Görmek yada Rüyada Kavga ettiğini görmek oldukça sık karşılaşılan ve fazla aranılan bir Rüya tabiri. Biz sizler için alimlerin ve Düş yorumcularının yapmış olduğu tabirleri derledik ve yayınladık. Umarız bir faydamız olmuştur.

rüyada kavga etmek ne anlama gelir

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada Kavga Etmek; rüyalar hepimizin yattığında görmüş olduğu kimi hatırladığımız kimi asla hatırlamadığımız beynimizin bizlere verdiği işaretlerdir. Rüyada Kavga Görmek yada Rüyada Kavga ettiğini görmek oldukça sık karşılanılan ve fazla aranılan bir düş tabiri. Biz sizler için alimlerin ve Düş yorumcularının yapmış olduğu tabirleri derledik ve yayınladık. Umarız bir yafdamız olmuştur.

Önerilen Rüya Tabiri
Rüyada Domuz Görmek Ne demek? Ne anlama gelir? manası nedir?

Rüyada Kavga Ettiğini görmek

İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve münakaşa halletmeye tabir edilir. Düş sahibinin silahla kavga ettiğini görmesi, dikkat çekecek bir iş halletmeye, Ağız kavgası yapmaksa tasa ve kedere yorulur. Rüyada bir işi için kavga ettiğini görmek, rızkı için çalışmaya, kazanmak için fazla çaba sarf etmeye işarettir.

Biriyle baş kafaya kavga etmek soy ve sopla öğünmeye veya biriyle münakaşaya tabir edilir. Rüyada kavga, döğüş, yangın, sel ve bunun benzer biçimde afetlerden güvenli bulunduğunu görmek, elem ve korkmuş olduğu şeylerden kurtulmaya, mutluluk ve sürura işarettir.

Rüyada bir ufak veya minik çocukla kavga ettiğini görmek, düşmana egemen gelmeye işaret eder. Dünya işleri için meydana getirilen kavgalar, rızık hususunda ceht ve gayrete işaret eder.

Kimi de rüyada kavga etmek, kuvvete yahut bir insanla düşmanlığa veya ihtilâfa düşmeye işaret eder. Bu esnada elinde tabanca bulunması, düş sahibinin yapacağı bir işten dolayı ün bulacağına işarettir.

Bir kişi zırh cinsinden olan silahla savaş yaptığını görse, gördüğünüz rüya onun için, hilekâr ve varsıl bir hanımla evlenmeye işarettir. Bundan dolayı zırh vücudun bir kısmını örter ve insanı korur.

Rüyada Tanrı yolunda kılıçla savaş yaptığını görmek, Hak suretiyle olduğundan dolayı o kimsenin nail olacağı şerefe işaret eder.

Rüyada kavga etmek, kuvvetle tabir edilmektedir. Birisi ile kavgayı silahla etse, bir hanımla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığına, zırhlı olarak kılıç kavgası, rakiplerine baskın gelmek için bazı çarelere başvurduğuna işaret eder.

Bir cenk veya muharebe alanında düşmanı ile kılıçla savaştığını görmek, o kimsenin Cenabi Hak tarafınca büyük bir şerefe nail olacağına delalet eder.

Bir kimsenin rüya sırasında elinde zamanı ve büyük adamlarından birisine ilişik bir kılıç taşıdığını görmesi, büyük bir üne haiz olacağına işarettir. Halktan biriyle Mahalle kavgası yapılması, yiyecek sıkıntısının kafa göstereceğini bildirir.

Rüyada Savaştığını görmek

rüyada kavga etmek ne manaya gelir

Toplumun, hükumet başkanıyla savaş ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete yahut bir insanla düşmanlığa veya ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya yahut başka bir kişi ile kavgalara işarettir.

Kedi ile kavga ettiğini ve kedinin kendisini tırmaladığını görmek, büyük bir hasta olmaya delalet eder. Maymun kavgası, hasta olmaya işaret eder, sonrasında hastalıktan deva bulur.

Bir kişi rüyada toplumun birbiriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı kafa gösterir. Toplumun, hükumet başkanıyla savaş ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete yahut bir insanla düşmanlığa veya ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya yahut başka bir kişi ile kavga halletmeye işarettir.

Rüyada silahla kavga etmek;

Bir bayanı bir kimselerle evlendirmeye işarettir. Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını müşahid olan kişi, hilekâr ve varsıl bir hanımla evlenir. Bir kişi rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Tanrı (C.C.) yolunda savaş ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.

Bir kimsenin rüyada arkadaşıyla baş kafaya dövüşmesi, onların her birisine isabet edecek belaya yahut aralarında meydana i̇stikbal şerre işarettir. Eger başlarından kan akarsa, onların akıbetlerinin şerle birlikte borçlu sonuçlanmasına, işarettir. Kimi de baş kafaya dövüştürmek soyla iftihar etmeye işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz