İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Karpuz Görmek Ne demek ? Rüyada Büyük Karpuz Görmek ne anlama gelir?
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Karpuz Görmek Ne demek ? Rüyada Büyük Karpuz Görmek ne anlama gelir?

rüyada karpuz görmek ne anlama gelir

Rüyada Karpuz Görmek evet bu tabirimizde konumuz bu. Rüyalar insanların uykularında gördükleri Beyinlerinin ve duygularının bir bütününü kısaca hayal etmesi ile meydana gelir. Ve insanlar bu tabirimizde işleyeceğimiz üzere Google ve diğer arama motorlarında Rüyada Karpuz Görmek, Rüyada Kavun Karpuz Görmek , Rüyada Büyük Karpuz görmek gibi Rüyalarının tabirlerini ararlar. Bizde sizler için Bu rüyanızı yorumladık.

rüyada karpuz görmek ne anlama gelir

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada Karpuz görmek korktuğunuz gibi kötü bir anlamı yok. Kazanç sağlanacağını ve hayırlı şeylere rastlayacağınıza ve hayatınızda bir takım önemli değişiklikler olacağına delalet eder. Rüyanızda karpuz ve kavun gördüyseniz Bir yerden bolca para geleceğine ve helal olan bolca kazanç sağlayacağınıza işarettir.

Rüyada Karpuz Görmenin anlamı nedir 

Rüyada Karpuz mal ve mülkünüzde artış olacağına işaret eder. Ayrıca Karpuz yerken gördüyseniz hapiste olan bir yakınınız yada siz cezaevinden kurtulacağınızı anlatmaya çalışır. Bu yüzden hayırlı bir rüya olduğunu söylemekte sakınca yok.

Rüyada Karpuz Görmenin Evliyalara göre yorumları

Kirmani’ye göre; rüyada tam mevsiminde bir karpuz gören ve  yiyen insanlar  üzüntüden  ve sıkıntılarından kurtulur. Bir yoruma göre de malı artar, iş hayatında çok daha başarılı olur ve çok para veya altına  sahip olmak şeklinde yorumlanır.

İbn-i Şîrîn (rh.a.) yorumu ise: karpuz yemek üzüntüden ve sıkıntıdan  kurtulmaktır. Bu rüyayı gören eğer cezaevinde ise tahliye olur. Rüyada karpuz yemek , gam  tasa ve kasavetten kurtulmaya delalet eder.

Ebu Saidü’l-Vaaz demiştir ki: Rüyada içi tam dolu  ve hiç bozulmamış karpuzu yemek vücudun sıhhat ve afiyetine delalet eder.

Rüyada Karpuz kesmek

Küçük karpuz  görmek, büyük karpuz  görmekten daha iyi olduğu söylenir.. Kişinin rüyada karpuz görmesi, mal mülk artışına ve sağlığa delalet eder. Rüyada karpuz kesmek, sağlığa ve afiyete, gelir artışına ve kişinin menfaatinin artacağına  işarettir. Karpuz kesmek aynı zamanda  hayırlı işler yapmaya, bol gelir ve helal paranın gelmesine  işarettir.

Bazı rüya sözlüklerine göre rüyada karpuz kesmek, devlette işe girmeye ( memurluk vs ) , helal ve bol kazanca, sağlığa, üzüntüden arınmaya, düşmana karşı kazanmaya ve bebek müjdeleneceğinin  işarettir.

Aynı zamanda rüyada karpuz kesmek hayırlı işlere, hayatınızda güzel gelişmelere, ömrün uzamasına, ayrılıkların  ve hasretlerin biteceğine delalet eder.

 

Rüyanız Hayır olsun ..

 

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz