İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Güneş Görmek

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada Güneş Görmek ne anlama gelir

Rüyada Güneş Görmek bir çok açıdan incelenmesi gereken bir rüya olduğunu düşünüyoruz. İnsanlar Rüya görür ve sabah kalktıklarında ne anlama geldiğini araştırmak için telefonlarına sarılırlar. Bizde sizler için Rüyada Güneş Görmek ne anlama gelir rüya tabirini sizler için araştırıp yayınladık. Umarız faydalı olmuşuzdur.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek helal kazanca yorumlanır. Gelecekte iyi bir kazanç kapısı açılacağı ve özellikle devletin bir kurumunda hizmet vereceği şeklinde ifade edilir. Genel anlamda olumlu şekilde yorumlansa da rüyada güneşin ne şekilde ve durumda görüldüğü de rüyanın yorumunu olumlu ya da olumsuz etkiler.

 

Rüyada Güneşin Batışını Görmek

Güneşin olması gerektiği gibi batıdan battığını görmek hayırlı işlere karışılacağı şeklinde yorumlanır. Özellikle özel hayatta bazı hayırlı değişiklikler olacağı, evlilik ya da hayırlı bir ayrılık anlamına gelir. Genel anlamda özel hayatta yaşanabilecek önemli değişikliklere işarettir. Güneşin batışını izlemek eğitimini aldığınız, iyi bildiğiniz bir işte başarı yakalayacağınız, kötü ve zor günlerin artık sona erdiğine işarettir.

Eğer güneş olması gerektiği gibi batıdan değil de doğudan battığını görmek ise, zamanında özel hayatınızda ve iş hayatınızda yanlış kararlar alındığına işaret eder. Bu kararlardan dolayı hayal kırıklığı yaşadığınız ancak alınan bu yanlış kararların artık sona erdiğinin işaretidir.

Rüyada Güneşin Doğuşunu Görmek

Güneşin doğuşunu rüyada görmek çok hayırlı işlerin başlangıcına, mutsuzluğa neden olan her şeyin geride kalacağına, bereket ve bolluğa işarettir. Rüyayı gören kişi hastaysa şifa bulacağı, bekar ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı, işsiz ise iş bulacağı, sevgiliden ayrı ise kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin amaçladığı şeylere ulaşacağı ve hayallerinin gerçekleşme zamanının geldiği işaret edilir. Eğer rüyada gece vakti güneş doğması görüldüyse, rüya sahibinin etrafında oluşan kötü düşünce ve dönen olumsuzu olayların farkına varacağı, etrafındaki kötü kişilerin ortaya çıkacağı ve ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü bir dönemine gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Güneş Açması Görmek

Rüya sahibi evliyse ve rüyada güneş açması görürse erkek evlat sahibi olacağı, yaşanan olumsuz durumların sona ereceği ifade edilir. İşinde kariyer sahibi ola yolunun ardına kadar açılacağının habercisidir.

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Bazı alimler rüyada görülen güneşin devlet ile ilgili bir anlamını olduğunu ifade eder. Güneş tutulması görmek ise rüya sahibinin devlet ile ilgili bir problem yaşayacağı, elindeki birikiminin de günden güne tükeneceği şeklinde yorumlanır. Gelecekte büyük kayıplar yaşanacağı ve tedbir alınması gerektiği şeklinde de yorumlanır.

Dini Açıdan Rüyada Güneş Görmek

Dini açıdan güneş görmek devlet, anne, baba, mal, mülk ve kazanç anlamına gelir. İmam Cafer Sadık’a göre rüyada görülen güneş eş, rızk, kazançlı güzel iş, menfaat, yönetici anlamlarına gelir. Cabir Mağribi’ye göre güneş babaya işaret eder. Yusuf peygamberin rüyasında gördüğü on bir yıldız, güneşin ve ayın kendisine secde ettiğini gömüş ve bu rüyada on bir yıldız Hz. Yusuf’un kardeşlerine, güneşte babasına yorumlanmıştır.

Güneşin Karardığını, Tutulduğunu Görmek

Rüyada güneşi görmenin tek olumsuz olarak yorumlandığı durum güneşin karardığını veya tutulduğunu görmektir. Böyle bir rüya gören kişinin ya kendisinde ya da etrafındaki önemli birisinin hastalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre güneşin sarardığını görmek de kötüye işarettir ve salgın bir hastalığın habercisidir.

Güneşi kızıl halde görmekte kötüye işarettir. Rüya sahibini zor günlerin beklediği şeklinde yorumlanır. Güneşin sarsıldığını sağa sola gittiğini görmek de devlet yönetimindeki aksaklıklara ve bunun sonucunda oluşacak sıkıntıların habercisidir.

Yukarıda saydıklarımız dışında genel anlamda rüyada güneş görmek olumlu şekilde yorumlanır. Her açıdan üst makam ve mevkilere ulaşılacağı şeklinde ifade edilir. Rüya sahibini hayırlı işlerin beklediği, kazançlı işlerin ve güzel bir evlilik ile hayatını sürdüreceğine yorulur. Güneş aydınlık refah ve bereket ve şans demektir.

 

Rüyada Güneş Görmek adlı tabirimizin sonuna geldik . Dilerseniz bu yazımızdan sonra Rüyada Gelin Görmek ne anlama gelir adlı tabirimizi okuyabilirsiniz. Yada yabancı bir site olan horoscope adlı siteye başvurabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz