İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Gümüş Ayna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gümüş Ayna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gümüş Ayna Görmek

Rüyada Gümüş Ayna Görmek; kişinin aynanın ağırlığı kadar para kazanacağına ve bu paranın helal yollardan geleceğine işarettir. Aynı zamanda aynada görülen kişi de rüyanın yorumunu değiştirebilir.

Rüyada Gümüş Ayna Görmek

Rüyada gümüş bir aynaya baktığını görmek, sorun, acı ve korku ile tabir edilmektedir. Altın ayna ise bunun zıddı ve dince kuvvete işaret eder.

Rüyada Aynada Farklı Cinsiyette Olmak

Rüyada, kendisini aynada farklı cinsiyette şeklinde görmek, kız evladı ile tabir edilmektedir. Şayet o kişinin hanımı hamile ise bir kızı dünyaya gelir. Bekâr birinin bu rüyayı görmesi,
evleneceğine işarettir.

Rüyada Gümüş Ayna Görmek kadar Rüyada ayna silmek de meşhur olmaya; ayna sırlamak bir kötülüğe, sırları dökülmüş ayna, kazançlı bir yardım almaya; yuvarlak ayna, dedikodular yüzünden üzülmeye; çerçeveli ayna, para yitirilmesine; kırık ayna, eşin ölümüne; aynanın yitik olması: büyük paralar kazanmaya işarettir.

Bir aynaya bakarak fazla güzel bulunduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk , fakat aynaya bakarken solgun ve bitkin bulunduğunu görmek önünde sıkıntılarla dolu bir döneme girildiğine işarettir. Ayna satmak, işlerde zarara girmek anlama gelir. Aynanın kırılması iyi olmayan bir salık alınacağını belirtir

Rüyada Gümüş Aynada Kendini Görmek

Aynada kendinizi gördüyseniz, sıkıntının ve hastalığın işaretidir. Başka bir kişiyi görmek başkaları tarafınca kullanılacağınız anlamına gelir.

Rüyada Gümüş Ayna Görmek ile Rüya esnasında kendisini aynaya bakarak güzel olduğuna müşahid olan kimsenin önünde mutluluk verecek bir dönem vardır. Bitkin ve çirkin müşahid olan kişi ise sıkıntılı bir döneme girecek anlama gelir.

Ibni Sirin e nazaran; rüyada ayna görmek, büyüklüğü ve parlaklığı derecesinde, yükselmeye ve mevki sahibi olmaya delalet eder. Birisine bir ayna verdiğini müşahid olan ona malini vermiş sayılır.

Rüyada Gümüş Ayna ile İlgili Diğer Yorumlar

Kirmani ye nazaran: bir aynaya baktığını görenin esi hamile ise kendisine benzeyen bir oğlu olur. Şayet bu rüyayı hanım görmüşse, düş tekrar aynıyla menfaat. Hamile bir karı rüya sırasında aynaya baktığını görse kendisine eş bir kız evladı doğurur. Şayet bu rüyayı müşahid olan hamile değilse kocası ile aralarında kavga çıkıp dayak yer. Bir çocuk rüya sırasında aynaya baktığını görse, kız kardeşi olur. Bir memurun aynaya baktığını görmesi isinden kovulacağına işarettir.

Cabir ül Magribi ye nazaran; Rüyada Gümüş Ayna Görmek ve güzel bir sima görmek ferahlık ve sevinçtir. Çirkin sima görmek ise hüzün ve kederdir. Ebu Said El Vaize nazaran : ayna yorumunda ikilik vardır. Ekseriyet, aynanın rüyada görülmesini mürüvvet olarak kabul ediyor. Aynada yüzünü müşahid olan bolluğa kavuşur. Aynada yüzünü güzel ve sakalını kara müşahid olan, şayet aslına bakarsak o şekilde değilse, halka karşı eli açık davranır ve her insana iyilik eder olarak tanınır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz