İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Fil Görmek İyimidir?
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Fil Görmek İyimidir?

Rüyada Fil Görmek

Rüyada Fil Görmek; kuvvetinin artacağına makamının yükseleceğine delalet eder. Genel manada rüyada fil görmek hem para, hem itibarlı olacağınız bunun yanı sıra iş ve hususi hayatınızda her şeyi denetim altına alacağınıza dahi işaret etmektedir.Hadi Buyurun sizler için araştırdık. Buyurun başlayalım.

Rüyada Fil Görmek

Cafer’i Sadık dahi fil görmeyi devlet başkanı, güçlü bir erkek, kıskanç bir şahıs, merhametsiz kimse, harp, hasımlık, eziyet olarak tarifler. İbni Şirin eğer rüyasında geceleyin bir file bindiğini gören bireyin evleneceğini deyim etmiştir. Kirmanî de rüyada fili devlet büyüğü olarak adlandırmıştır. Bazı düş tabircileri, fil görmeyi bonkör insanın varlığına, kerem sahibi şahıs olacağına, sabırlı, yönetici, halim ve güçlü bir devlet başkanına yorumlamışlar. Filler, ara sıra kıtlık ve susuzluk ile deyim edilir. Genel manada rüyada fil görmek hem para, hem itibarlı olacağınız bunun yanı sıra iş ve hususi hayatınızda her şeyi denetim altına alacağınıza dahi işaret etmektedir. Fil rüyası kısmettir.

Rüyada file binmek

Bir rivayete göre, her ne vakit olursa olsun, rüyada bir file bindiğini görmek, iyiye işarettir. Rüyasında öfkeli bir file binmiş olduğunu gören, çalıştığı işten çıkarak daha hoş bir işe girer. Rüyada file binmek rüyayı gören bireyin mahal ve mevki sahibi olacağı demektir. Savaş esnasında bir file binmiş olduğunu gören, güçlü ve büyük bir düşmanını ortadan kaldırır. Bazı yorumculara göre; rüyada file binmek yahut fil görmek cesarettir. Bir diğer rivayete göre de: Rüyada file bindiğini gören kimse, devlet başkanlığına yaklaşır ve ondan yüksek bir rütbe ve makama nail ve izzet içinde uzun bir yaşam sürer. Eğer şahıs rüyasında file binse bakanlık ve valiliğe nail olur. Rüyada file binmek yol ve gezi ile deyim edilirken, file binmek konusu ile ilgili erbap olmayan birinin rüyasında file binmesi meslek yaşamında üstün başarı göstererek terfi alacağına işaret eder. Bazen de file binmek, eziyet ve yalana işaret eder.

Rüyada Fil Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fil sürüsü görmek, peş peşe girişimlerden pekçok kazançla çıkacak olan düş sahibinin ne arzusu varsa gerçekleşeceğini ve mutluluk dolu haberler alacağını, işte mevki yönünden yükseleceğini söylem eder. Rüyasında fil sürüsü gören bireyin eline bol miktarda mal geçer. Rüyada görülen fil sürüleri mal, çıkar ve nimet ile yorumlanır. Rüyada fil sürüsü görmek salih millete, âlimlere ve insanların şereflilerine işaret eder. Rüyada fil sürüsünü görmek, büyük bir makama gelme arzusunun yakın vakitte gerçekleşeceğine işaret eder. Bazı düş tabircileri rüyada aniden çok görülen fillerin nimet sahibi bir insanlara yahut onurlu ve insanlara faydaları dokunan kimselere işaret eder. Rüyada fil sürüsü görmenin manası sultanlık sürmektir. Bu rüyayı gören şahıs çok vakit alın teri verdiği işlerinde başarı elde edeceğine, şimdilik bulunduğu makamdan bir üst mevkiye geçeceğine, rakiplerinden sıyrılıp başarı ile yükseleceğine işaret edilir.

Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Rüyada ufak (fil yavrusu) görmek, evlada işaret eder.Rüya sahibi bekarsa evleneceğine, eğer evliyse çocuk sahibi olunacağına yorumlanır. Küçük filler düş tabirciler yönünden umumi olarak çocuk sahibi olmaya, hayırlı evlatlara söylenti edilmiştir. Fil yavrularının, hayırlı çocuk sahibi olmaya yorumlandığı söylenti edilir. Bazı düş yorumcularına göre rüyada ufak fil (yavrusu) görmek, hayırlı haberlere yorumlanır. Rüyayı gören şahıs, ansızın yerden hayırlı ve hoş haberler alır. Ticaret yapıyorsa, işlerinde bol kazançlar başlar. Rüyada fil yavrusu görmek, ye katılacak yeni kişi olarak deyim edilir. Rüyada yavru fil görmek bereket ve rızık olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kazancına, yaptığı işlerde varlıklı çıkacağına ve kazandığı paradan fazlalık ve bereket göreceğine delalet eder. Rüyada fil yavrusunu görmenin bireyin ulaşmak istediği amaca varacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Fil Kovalaması

Rüyada bir filin kovalaması neticesi ayağı ile başına basarak, kendisini öldürdüğünü gören bir musibete uğrar. Bir fil yönünden kovalanmak düş sahibinin başına gelecek ehemmiyetsiz sıkıntıya delalet eder. Bazı düş tabirlerine göre rüyada fil kovalaması kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, sevilen kişiyle araya soğukluk ve uzaklık gireceğine, varlık için hiç bir vakit itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine deyim olunur. Bir kimse rüyada filin, kendisinin bir konumunu parçaladığını görse, o kimseye devlet başkanı yönünden bir afet ve bela erişir. Filin, kendine hortumu ile vurduğunu gören kimse, hayır ve nimete erişir. Rüyada fil kovalaması, düş sahibine arz olacak sıkıntıya ve ondan kurtulmaya işaret eder. Rüyada Filin kovaladığını görmek, çok sıkıntılara, yaramazlığa ve meşakkate düşmeye sonra dahi onlardan kurtulmaya, işaret eder. Filin koşarak kendi arka kısmına düştüğünü gören kimse, zarar eder. Fil, kendisini yakalasa, o kimseye düşmanından zarar erişir.

Rüyada Fil İle Konuşmak

Filin kendisi ile konuştuğunu görmek, büyük bir şahıs ile konuşacağına işarettir.

Rüyada Fil Eti Yemek

Bir filin bir den diğer bir yere gittiğini görmek, o memlekette hükümetin değişeceğine işarettir.Fil eti yediğini gören kimse, mala erişir.

İki filin birbirleriyle dövüş ettiklerini görmek

İki büyük devlet adamının birbiriyle çatışmasına delalet eder.

Fil rüyası genel olarak pozitif sayılır. Rüyada fil görülmesi hayra yorulur ve keyfinizin yerine geleceğini simgeler.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz