1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Rüyada Fare Görmek ne anlama gelir? Rüyada Fare Görürseniz neler olur?

Rüyada Fare Görmek ne anlama gelir? Rüyada Fare Görürseniz neler olur?

rüyada fare görmek ne anlama gelir

Rüyada Fare Görmek   ne anlama gelir? Rüyada siyah ve beyaz fare görmek ne demek? Fare insanların pek hoşlanmadığı bir hayvan olmasına rağmen genellikle rüyalarımızda yer almakta. Rüyada fare görmenin ve ayrıca siyah yada beyaz fare görmenin bir çok anlamı var. Bizde sizler için bu rüyanın ne anlama geldiğini araştırdık. Buyurun başlayalım

 

rüyada fare görmek ne anlama gelir

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, oldukça iyiye işaret değildir ve hayırlı yorumlanmaz. Rüya içinde görülen fare, sağlıklı olmayı temsil eder. Rüyada fare görmek bunun haricinde maddi yitik ve zararlar şeklinde yorumlanır. Örnek olarak iş yaşamında başarısız olmayı ve hayal kırıklığı yaşayacağı verilebilir. Rüyasında fare gören fert, ortada herhangi bir problem yokken anlık hastalanabilir, yatağa düşebilir. Hane içinde dolaşan fare, kişinin maddi anlamda zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Rüya içinde fare görmek, fena huylu ve karakterli bir karı anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra çokça fare görmek rızk şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek, kişinin evinde bolluk bolluk olacağına işaret eder. Bu rüyanın aynı şekilde kişinin o yıl içinde bereketi ve ucuzluğu yakalayacağını temsil etmiş olduğu söylenebilir. Eğer fert rüyasında fareyi olduğu yerden çıkardığını görürse, rızkın ve bereketin azalacağına yorulur. Gündüz gözü ile şu demek oluyor ki gündüz uykusunda rüya görülürse, bu uzun yaşam anlamına gelir. Fare eğer, ev içinde bir yeri kemirip, oyuk açarsa evde girecek olan hırsıza işarettir. Bir fert rüyasında fare yakalarsa yada farenin bulunduğunu görürse, gene fena huylu bir karı manasına gelir.

Rüya İçerisinde Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek; rüyayı gören kişinin, başka kişilerin yanında sığıntı olarak yaşamını geçirdiğine, herhangi işe giremediğine, insanlardan parayla karnını doyurabildiğine, insanları sömürüp yaşamında basamakları tırmanmaya çalıştığına, fakat bu vaziyetin kendisine asla yarar sağlamayacağına, bu halde yaşamaktan vazgeçmesine ve kendi yaşamını emekleri ile kazanması şeklinde yorumlanır.

Rüya İçerisinde Siyah Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde malına oldukça küçük zararların verileceği bireylerin olduğuna, bu bireylerden fazla zarar görülmeyeceğine, bu bireylere kimi zaman göz yumulması gerektiğine işaret etmektedir. Bunun yardımıyla işlerin istediği benzer biçimde gideceğine, problemlerin çözülmesine ve daha iyi işlerin yapılacağına tabir edilmektedir.

Rüya İçerisinde Siyah Fare Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş yaşamında gerçekleştirmek istediği bir şeyler adına kendisini kafi görmediğinin habercisidir. Kişinin içinde bir eziklik hissetmesi, başaramamaktan ve fena vaziyete düşmekten korktuğuna, bundan dolayı da adım atamadığına ve hayallerini gerçekleştirmeyeceğine rivayettir.

Rüya İçerisinde Siyah Fare Isırması

İş yaşamında sıkıntılı günleri yaşayan kişinin, ayağına gelen fırsatları tek tek kaçırdığına işaret etmektedir. Bu yüzden oldukça sıkıntılı vakitler geçireceğine, acele bir halde oturup problemin nereden kaynaklandığını, iyi mi çözüme ulaşılması icap ettiğini düşünmek ve harekete geçmek zorunda olunduğuna işarettir.

Rüya İçerisinde Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek; hayırlı şekilde kabul edilmez. Rüya sahibinin; sorunlu bir yaşam sürmesine ve gün yüzü görmemesine, hastalanmasına, çile çekmesine, üzülmesine rivayet edilmektedir. Rüyası içinde beyaz fare görmek, uğursuzluk şeklinde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin korkulu, fena günler yaşayacağı anlamına gelir. Şahıs, hayatından hiçbir şeyi kolayca atamayacaktır.

Rüya İçerisinde Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakaladığını gören fert, etrafındaki dost benzer biçimde görünen sadece aslına bakarsak kendisine karşı pek samimi olmayan, onu kötüleyen, arkasından konuşan, haiz olduklarından dolayı onu çekemeyen kimselerin kendisine karşı asla iyi niyeti olmadığını öğreneceğini ve buna rağmen tedbir alıp, onlardan gelecek olan ihtimaller içinde tehlikeyi ve ziyanı baştan önleyeceği manasına gelir.

Rüya İçerisinde Beyaz Fare Isırması

Rüyada içinde beyaz fare ısırması; rüyayı gören kişinin gerçekleştirmek istediği planları önlemeye çalışan ve bu amaçla da sürekli ardında olan bir bireyden oldukça büyük bir kötülüğün görüleceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Beslemeyi Görmek

Rüyada beyaz fare beslediğini gören şahıs, eğitim ve iş yaşamında yaşanmış olan başarıların kimi bireyler tarafınca değersiz olarak görüldüğüne ve bu bireylerin de bir karalama kampanyası başlattığına işaret edilmektedir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz