İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Düğün Görmek ne anlama gelir? 2021 yılı için Yepyeni tabirlerle

Rüyada Düğün Görmek ne anlama gelir? 2021 yılı için Yepyeni tabirlerle

Rüyada Düğün Görmek Rüyada Düğüne gittiğiniz görmek Rüyada düğüne hazırlandığını görmek ve bunlar gibi bir çok yorum sizler için tekrar yorumlandı.

rüyada düğün görmek düğün kalabalığı görmek

Rüyada Düğün Görmek ne anlama gelir? Evet şimdi ki bu tabirimizde Rüyada düğüne hazırlanmak , Rüyada Düğün görmek, Rüyada Düğün Hazırlığı görmek, Rüyada Düğün Dernek  Kalabalığı Görmek, Rüyada Düğün Yemeği Görmek gibi bir çok rüyanın tabirini okuyacaksınız. En kıymetli alimlerin ve astrologların yorumlarını sizler için derledik. İsterseniz hemen başlayalım.

rüyada düğün görmek düğün kalabalığı görmek

Rüyada Düğün Görmek

Rüyanızda eğer bir düğün gördüyseniz size mutluluğun keder ve üzüntüden kurtulacağınıza delalet eder. Bir diğer Astrolog Yasemin Başar ise Rüyanızda düğün görmenin en kısa zamanda mutlu bir haber alacağınıza işaret olduğunu dile getirmektedir.

Rüyada bir hastalığı olan birinin  evinde düğün düzenlendiğini  görmek, o hastanın hastalığının kötüye gideceği konusunda astrologlar ve alimler hemfikir. Eğer evli olan ve çcouğu olan biri  çocuğunun düğününün de olduğunu görürse, rüya görenin yavrusunun hastaneye gidebileceğini ve hastalanacağını dile getirirler.  Bir düğünde olup ve düğünde  yemek yediğini görmek , rüya görenin rahatsızlanacağına işaret edilir. Yada yakın vefat edecek birinin taziyesinde verilen bir yemekte bulunacağına işarettir.

 

Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyasında şık bir şekilde hazırlanıp birinin düğününe gittiğini gören kişi, insanların hürmetini  ve sevgisini kazanacak işler yapacağına inanılır. Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak ; sevinçli ve aynı zamanda  müjdeli bir haber alacağına işaret edilir. Rüyada düğüne giden kişi ayrıca hiç beklemediği bir yerden mutlu olacağı bir haber alacağı olarak yorumlanır.

Düğüne gitmek için süslenmek ise ise gelecek güzel günlerin habercisidir. Rüyada düğüne gitmek, neşelenmeye ve hayırlara vesile olacak olaylar yaşamaya işaret eder.

Rüyada akrabalarla düğüne gitmek için hazırlandığını ve süslendiğini gören rüya sahibinin  hayatının mutlu ve neşe içinde geçeceğini  , ayrıca türlü türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

 

Rüyada Düğün Davetiyesi Almak

Rüyada yakın olduğunuz bir akrabanız için bir davetiye almanız , rüya gören için  büyük bir kazanç  sağlayacağı anlamına gelir. Kişinin hayatı boyunca mutlu olacağı bir gelişmeyle yaşayacağına işaret eder.

 

Sonuç olarak Rüyanızda en çok gördüğünüz düğün ile ilgili rüyalar aşağıdaki gibi olduğu sürece korkmanıza bir lüzum yok.

  • rüyada düğün görmek
  • rüyada düğün hazırlığı görmek
  • rüyada düğün kalabalığı görmek
  • rüyada düğün yemeği görmek

Rüyanız hayra çıksın …..sağlıcakla kalın..

 

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz