İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cüzdan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cüzdan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada Cüzdan Görmek; bol para ve çok kazanç almanı taşısa bile aksi anlamları da bünyesinde barındırabilir. Bu rüyada cüzdanın boş ya da dolu olması ve rengi farklı yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Görmek

Bu rüyada sırlara, duyulması istenmeyen durumlara işarettir. Rüyada içi para dolu veyahut boş bir cüzdanı bir hiç kimseye verdiğini görmek, o hiç kimseye bir giz söyleyip, bunu hiç kimseye söylememesi için tembihte bulunmaya işarettir.

Rüyada Cüzdan Emanet Etmek

Rüyada birisine emanet bırakılan cüzdan yeni ise, söylenen giz iyi bir sırra işarettir. Emanet bırakılan cüzdan yeni değilse, söylenen giz iyi olmayan bir sırdır.

Rüyada cüzdan görmek, Aile ferdinden biridir. Şu sebeple cüzdan kişinin daima yanında bulunur. Cüzdanın açılıp kapanması öfkeye işarettir. Bu yüzden bazı yorumcular, cüzdanı öfkesini tutmasını bilen ve bununla beraber ziyanı dokunan akraba olarak sembolize etmişlerdir.

Rüyada Para Dolu Cüzdan

Rüyada para cüzdanı görmek, sırlara, duyulması istenmeyen durumlara işarettir. Rüyada içi para dolu veyahut boş bir cüzdanı bir hiç kimseye verdiğini görmek, o hiç kimseye bir giz söyleyip, bunu hiç kimseye söylememesi için tembihte bulunmaya işarettir.

Rüyada birisine emanet bırakılan cüzdan yeni ise, söylenen giz iyi bir sırra işarettir. Emanet bırakılan cüzdan yeni değilse, söylenen giz iyi olmayan bir sırdır. Rüyada kendisine verilen cüzdanı açtığını görmek, söylenen sırrı ifşa etmeye işarettir.

Rüyada para cüzdanı veyahut para kemeri görmek, bekâr kişi için evlenmeye, ötekiler için mala işarettir.

Rüyada Cüzdan Görmek İle İlgili Diğer Yorumlar

Elinde para cüzdanı bulunduğunu görmek, kişinin sanat, beceri ve gayretine işarettir. Para cüzdanının suya düştüğünü görmek, devlet tarafınca meta ve iş yerine el konmasına işarettir. Rüyada cüzdan görmek, bilim öğrenmeye, yolculuğa, hac veyahut umreye gitmeye de işarettir.

Aynı zamanda cüzdan bulan ya da cüzdan gören kişinin hayırlı günler yaşaması için bazı şeyler yapması gerekir. Cüdan bulmak bol kısmet anlamı taşıdığı bilinir. Fakat rüya sahibi komşularına, ailesine ve ulaşabildiği hemen herkese ekonomik yardım yapmaz ise iki yakası ömür boyu bir araya gelmez.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz