İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cüzdan Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cüzdan Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cüzdan Almak

Rüyada Cüzdan Almak; rüya sahibi için yenilik, hayırlı kısmet ve bol kazanç anlamlarını birlikte taşıyan bir rüya olarak bilinir.

Rüyada Cüzdan Almak

Rüyada kendisine verilen cüzdanı açtığını görmek, söylenen sırrı ifşa etmeye işarettir. Rüyada elinde para cüzdanı bulunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin fakirlikten kurtaracak bir sanata işaret eder.

Rüyada Boş Cüzdan Görmek

Bir insanoğlunun Rüyada Cüzdan Almak ve boş olması, sırra işaret eder. Boş bir cüzdan görmek, düş ve arzuların gerçekleşmeyeceğine işarettir. Tekrar rüyada görülen cüzdan, hayra, cüzdanı dolu görmek, önemli işlerde başarı kazanmaya delalet eder. Cüzdanın içinde altın bulunduğunu görmek de emanete ve sırra işarettir. Gümüş paralar cüzdan içinde görüldüğü takdirde, düş sahibine bir giz emanet edileceğine alamettir.

Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir. Rüyada boş bir cüzdan görmek; hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine, dolu cüzdan görmek; hayatınızın ferah olacağına ve geçirdiğiniz bir hastalık yüzünden uzun bir tedavi göreceğinize işarettir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada görülen cüzdanlar, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kişi rüyada boş bir cüzdanı bir hiç kimseye emanet olarak verse, ona giz olan bir laf söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.

Rüyada Cüzdan Almak ve Cüzdan bulmak maddi veyahut içsel açıdan kazanç sağlayacağınıza işaret eder. İçi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Cüzdanda Para Görmek Anlamı

Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona ati her hangi bir şey sahibine aittir. Bazı tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı para cüzdanının açık bulunduğunu ondan paraların yere düştüğünü müşahid olan kimsenin giz ve saklı şeyleri açığa yarar demişlerdir.

Rüyada Cüzdan Almak ile ilgili oldukça fazla yorum yapılmıştır. Bu yorumların bir kısmı hayırlı olarak literatüre geçmiş olsa da, bazıları kişiyi hüzne boğacak kadar kötü anlamları içinde barındırır. Fakat cüzdan rüyasında yorumu net olarak belirleyen kıstaslar, rüyada cüzdanın konumu, sahibi, içinde para olup olmadığı ve rüyanın görüldüğü mekandır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz