İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak; rüyayı gören kişinin hayırlı işler yapmadığına işarettir. Aynı zamanda bu kişinin çevresinin oldukça zararlı kimseler ile sarıldığını gösterir. Rüya sahibi helal işlere dönmeli ve arkadaşlarını da ona göre seçmelidir. Aksi takdirde rüyadaki cin normal yaşamdaki kötülük ile eş anlamlara gelir.

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak

Rüyada cinlerin liderleriyle arkadaş bulunduğunu görmek, ileri gelen bir yönetici ile tanışmaya, tanınan biri olmaya, kâhinliğe alaka duymaya, polis müfettişliğine işarettir.

Kimi cinlerin önde gelenleriyle dostluk kurduğunu görmek, tövbe edip hidayet suretiyle hayırlı işler hayata geçirmeye, Kur’an ve bilim öğrenmeye, çocuk eğitimcisi ve muallim olmaya da işarettir.

Rüyada Yerleşim alanlarında Cin Görmek

Açık alanlarda ve yollarda görülen cin, yol kesicilerine işarettir. Hamamda ve kuyuda görülen cin, evlilik dışı ilişki eden adam ve hanımefendilere işarettir.

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak ve cinden bir şey almak, yakıcı ateşe ve ateşte yapım edilen cam, porselen ve seramik benzer biçimde şeylere işaret eder.

Kimi herhangi bir yerde görülen cin, yılan, akrep, kertenkele benzer biçimde yer haşerelerine veyahut insanların rahatsız olacağı bazı durumların ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada Temiz Cin Görmek

Cami ve güzel yerlerde görülen temiz giyimli cinler, bu varlıkların Müslüman olanlarına delalet eder.

Rüyada tür görmek rüyayı müşahid olan için kimi siyah ve denizde seyahat hayata geçirmeye, kapıp kaçırmaya, hırsızlığa, zinaya, içki içmeye, bidat bölgelere, kiliseye, dükkânlara, türkü veyahut şarki anlatmaya, zenginliğe ve çalgılara işaret eder.

Rüyada Cinle Söyleşi Etmek Nedir?

Rüyada Cinlerle Arkadaş Olmak ya da bu söyleşide münakaşa ettiğini görmek hayırlı değildir. Fakat bu rüyaya müşahid olan şahıs, yolcu ve giz sahiplerinin durumlarına muttali olan hiç kimseye yakın olur. Yani hayırlı anlamlar da taşıyabilir.

Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara da işaret eder. Cinlerden biriyle evlendiğini müşahid olan insan itaatsiz ve günahkâr birisine müptela olur. Kimi de o insan bir yaramaz binek katır alır. Bu ve buna benzer metafizik öğelere sahip rüyalara müşahit olmak kişinin hayır yapması gerektiğini gösterir. Kişi hemen gücünün yettiğince fakir sevindirmeli ve evsizlere yardım etmelidir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz