İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cinayet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinayet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada Cinayet Görmek; düş sahibinin oldukça dikkatli ve iyilik sever birisi olduğuna tabir edilebilir. Bu rüyada görülen katliam tanıdık birisi tarafında işlenmiş ise yorum değişmiş olur.

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada adam öldürmeye şahit olmak; önlemli olmanıza, şahıs için iyi olmayan konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık vakasının olacağına işarettir. Katliam işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günlere işaret eder. Ama kendinizi savunurken katliam işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Kimi gördüğünüz rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya işaret eder. Kişinin rüya esnasında kendi gözleri önünde birisinin öldürüldüğünü görmesi; o kimsenin istikbalde fazla mühim vakalarla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Cinayet İşlemek ve Katliam Yapmak

Bir kişinin rüyada katliam işlediğini görmesi, kötü ve mahzurlu bir iş ile tabir edilmektedir. Bazı kez de gördüğünüz rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya işaret eder.

Birinin öldürüldüğüne şahit olmak

Bir kimsenin rüya esnasında bir başkasının öldürüldüğünü görmesi; uzun süredir kaybolduğu sanılan bir tanıdığından bilgi alacağına işaret eder. Kişinin rüya esnasında kendi gözleri önünde birisinin öldürüldüğünü görmesi; o kimsenin istikbâlde fazla mühim vakalarla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada birinin öldürüldüğünü görmek

Kirmanî demiştir ki: Rüyada veya birilerini öldürdüğünü görmek, uzun ömre işarettir. Bir kişinin rüya esnasında bir başkasını öldürdüğünü görmesi; şayet ölen kişiyi tanıyorsa ona fazla büyük bir iyilik yapacağına, şayet tanımıyorsa yapmış olduğu bir haksızlıktan dolayı büyük bir nedamet duyacağına yorulur.

Rüyada Katliam Yapmak

Rüyada bir katliam işlediğini müşahid olan mahzurlu bir işe girer. Kimileri gördüğünüz rüya ile ilgili, maksadına ve arzusuna nail olmamaya delalet eder.

Rüyada Cinayet Görmek ve şahit olmak; önlemli olmanıza, şahıs için iyi olmayan konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık vakasının olacağına işarettir.

Katliam işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve tüm işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Rüyada kendinizi ya da bir topluluğu savunurken katliam yaptıysanız yine de anlamı kötüdür. Katliam reel ya da rüya olarak hayır anlamlar içermez. Hatta iş hayatınızda pozisyonunuz düşecek ve oldukça zarar göreceksiniz demektir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz