1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin Görmek; insanın hayatın ikiyüzlü birisinin varlığına ve bu kişi tarafından zarar görmeye işarettir. Aynı kişi rüya sahibine birçok kötülük yapabilir. Bu yüzden dikkat edilmelidir.

Rüyada Cin Görmek

Bu rüyada, cini yakında görmek; düş kırıklığına işarettir. Cin görmek, hile yapmayı seven bir insan ile tabir edilir. Rüyada, tür bulunduğunu müşahid olan kimsenin hilesi fazla olur. Rüyada görülen tür, kişisel çıkarı için hile icra eden bir hiç kimseye işarettir. Rüyada cin görmek hileci aşağılık bir kişiyi belirtir. Tür çarpması haram bir meta edilmesine ve büyülerle uğraşılmasına tabir edilir. Evde tür görmek evinize ve malınıza fenalık geleceğine işarettir. Cinden yardım istemek çeşitli maceralara atılma isteğinde olduğunuzu işaret eder.

Rüyada Cin Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada alim, hekim, iyilik sahibi ve güzel konuşan bir tür görmek, tanımadığı birinden yardım ve iyilik görmek anlamına gelir. Rüyada tür olmak, fazla hilebaz biri olmaya işarettir.

Hem de rüyada bir cinin evinin kapısına yakın bir yerde durduğunu görmek, üstünde yerine getirilmemiş bir adağın olmasına veyahut zarara uğramaya, darlık çekmeye ve düş sahibinin sorun içine düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Cin Çarpması Görmek

Rüyada kendisini cin çarptığını görmek, nema ve haram yemeye, sihir hayata geçirmeye işarettir. Kimi tür çarptığını görmek, malını kaybederek üzülüp kederlenmeye işarettir.

Rüyada içine cin girmiş veya tür çarpmış bir adam görmek, tefeciliği iş edinen bir hiç kimseye veyahut yitirdiği dünyalık için ağlayıp sızlayan birisine işarettir. Bir kimsenin rüyada içine tür girmesi, huysuz, sıkılgan, sorun veren bir yakını işaret eder.

Rüyada Cin Musallat Olması

Rüyada bir cinle söyleşi ettiğini görmek veya rüyanızda size cinin musallat olması, insanların durumlarını merak edip öğrenen hiç kimseye yakın olmaya işarettir. Rüyada cinin musallat olması neticesinde endişelenmenize gerek kalmamıştır. Uyumadan evvel Ayet-el Kürsi, Felak ve Nas surelerini okuyarak yatağa geçin. Ama bu rüyalar yine ederse odanda uyumadan evvel sesli ezan okuyun. Bu tür rüyalar çoğu zaman size yakın bir hileci düşmana yorumlanmıştır.

Kimi de rüyada cin görmek, yılan ve akrep benzer biçimde yer haşerelerine ve insanların rahatsız olacakları şeylerin çıkmasına işaret eder.

Rüyada Cinlerin Eve Girmesi

Rüyada evine cinlerin girip bir şeyler yaptıklarını görmek, eve düşman veyahut hırsız girmesine işarettir. Cinlerin evlerde bulunanları, şerli ve yaramaz komşulara işarettir.

Cinin kapısının yakınında durduğunu görse, o insan zarara uğrar veya üstünde yapması lazım gelen bir adağı olduğuna veyahut ona isabet edecek bir darlık ve zillete işaret eder.

Birisinin evine cinlerden girip bir şeyler yaptığını müşahid olan kimsenin evine düşman veyahut hırsızlar girerek o hiç kimseye bir ziyan getirirler.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz