İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cezve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cezve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cezve Görmek

Rüyada Cezve Görmek;  rüyayı müşahid olan kişinin normal yaşamında yaşamış olduğu vakalar ile bağlantılı bir halde tabir edilir. Ama ki rüyayı gören kişi reel yaşamında kıraathanede, kafede ya da yoğun kahve meydana getirilen bir yerde çalışıyor ise yalnız günlük yoğunluğun düşlere yansıması olarak tabir edilir.

Rüyada Cezve Görmek

Bununla birlikte rüyayı gören kişi reel yaşamında işte değil evde yoğun olarak kahve yapıyor ise tekrar yukarıdaki cümleler geçerlidir.

Rüyada Cezve ve Dedikodu

Bu rüyada görülen cezve, düş sahibinin eli açık olacağına işarettir. Bununla birlikte hem maddi hem de hem de tinsel açıdan paylaşmayı seven ve şefkatli bir şahıs ile de tabir edilir. Rüyada cezve müşahid olan kişinin hayatında güzel değişimler olacağına, iyi gelişmeler ile yaşamının daha güzel bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada cezve; dedikoduya maruz kalmaya, varsıl olmaya ve bir yakının düğününde bulunmaya işarettir. Kişinin rüya sırasında içi kahve dolu cezve görmesi, mutluluk ve mutluluk anlamına gelir. Rüyada cezve görmek, eve konuk geleceğine veyahut neşeli bir bilgi alınacağına delalet eder. Rüyada cezveden kahvenin taştığını görmek, dedikodu halletmeye, gereksiz konuşmaya işarettir. Ocaktaki cezvenin devrildiğini görmek ise, sakarlık yaşamaya veyahut ufak veya minik bir tasa anlamına da gelmektedir.

Rüyada Cezve ve Güzel Kadın

Rüyada görülen cezve, şuh bir hanımı simgeler. Başkaca yeni bir dosta işarettir. Bazı zamanlarda fal bakan bir kimseyi tanımlar. Bazı zamanlarda da uzaktan istikbal bir haberin işareti sayılır. Kimi da misafirin geleceğine tabir edilir. Cezve görmek gaipten bilgi almaya tabir edilir.

Rüyada cezve görmek dedikodu, buluşmak ve söyleşi anlamına gelir. Cezve bakırsa bu dedikodulardan sonrasında müjdeli bir bilgi gelebilir anlamındadır. Rüyada cezve dedikodu, türlü tatsız lakırdı, söylenti anlamına gelir.

Rüyada Cezvede Kahve Yaptığını Görmek

Rüyada cezvede kahve pişirdiğini görmek, ırak yoldan bir bilgi alacağına; kahveyi fincana koyup misafirine verdiğini görmek, yeni bir arkadaş kazanacağına tabir edilir. Rüyada kendisine cezvede kahve ikram edildiğini görmek, bir yakını tarafınca ödüllendirileceğine işarettir.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada cezve dedikodu yapacağınıza işarettir. Rüyada görülen cezve renkliyse, arkasından neşeli haberler gelebilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz