İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ceviz Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek; oldukça hayırlı bir rüyadır. Çünkü ceviz ağacı ve onun meyvesi olan ceviz oldukça faydalı bir besin ve bitkidir. Ceviz ağacından yapılmış mobilyalar ise oldukça dayanıklı, gösterişli ve pahalı ürünlerdir.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Koz ağacı kimi iyi olmayan ve açgözlü bir insanla karşılaşacağınıza yorulur. Koz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek sadece kurtulacaksınız anlamına gelir. Koz koparmak mecburi bir gezi sebebiyle sevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Kurumuş koz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder.

Rüyada Ceviz Ağacı ve Kişilik

Rüyada ceviz ağacı görmek, faydasız, pinti ve güçlük çıkaran bir şahsa işaret eder. Kimi koz ağacı görmek, yürekli lakin huysuz ve sinirli bir hiç kimseye işarettir.

Rüyada koz ağacına çıkmak, sinirli, geçimsiz biriyle dost olmaya işarettir.

Rüyada koz ağacını kökünden sökmek veya kesmek, pinti, sert kalpli ve sinirli bir adamı yenmeye işarettir.

Koz ağacının kendiliğinden yıkıldığını, yandığını yahut kuruduğunu görmek, haşin tabiatlı, pinti bir kimsenin vefat etmesine işarettir.

Rüyada Ceviz Ağacının Gölgesi

Koz ağacının gölgesinde oturduğunu yahut bu ağaca dayandığını görmek, sert mizaçlı, pinti bir kimseden maddi destek almaya yahut onun himayesine girmeye işarettir.

Bir koz ağacının yapraklarından topladığını yahut bunlara haiz bulunduğunu görmek, pinti ve huysuz bir adamdan hayır görmeye, bu şekilde bir kimseden eline meta geçmesine işarettir.

Rüyada koz ağacı sulamak, sinirli ve pinti bir şahsa hizmet ve yardım etmekle tabir edilir.

Bazıları da demiştir ki: “Rüyada görülen koz ağacı, uğursuz çetin ve artan mala haiz olan bir şahsa işaret eder.”

Rüyada Kabuklu Ceviz Ağacı Görmek

Kabuklu koz, kolaylıkla elde edilmiş mala ve bu mal için, zahmetsiz kazanıldığına işaret eder. Aynı zamanda bol ve bereketli mala ve basit olan rızklara da işarettir.

Rüyada kabuklu ceviz ise, insanların arasına kabul edilmeyen bir hiç kimseye işarettir. Kabuklu koz ululuğa ve sevince delalet eder. Rüyada kabuklu koz müşahid olan şahıs, hayırlı tecim yapar, kazanılmış olduğu rızkıyla iyi geçinir. Rüyada kabuklu koz yoksul olan kimseler için zenginliktir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz