İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Ceket Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceket Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Görmek; oldukça hayırlı bir rüya olarak tanımlanır. Fakat ceketin rüyanın kurgusuna göre farklı yorumları da mevcuttur.

Rüyada Ceket Görmek

Bu rüya, iyi bir vesile anlama gelir. Yeni ceket Rüyasını görenler güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü görmek iş değişikliğini belirtir. Ceketin ansızın yırtılması işten derhal para kazanılacağına işarettir. Ceket çıkarmak işte ve çevrede değişikliği belirtir. Kişinin rüya sırasında ceket görmesi meta ve can için güvenlik ve güvene işarettir.

Rüyada Ceket Giymek

Rüyada ceket görmek, uzun ve mutlu bir yaşayışa; ceket giymek, Ailenizle aranızın seker renk olacağına veyahut kısa ve geçici bir hasta olmaya yakalanacağınıza işarettir. Üzerinizden ceketinizi çıkardığınızı görmek, uzun zamandan beri sizi yeren ve üzen bir dertten ummadığınız bir biçimde kurtulacağınıza işaret sayılır. Rüyada bir dükkândan ceket satın aldığınızı görmek, yeni tanıyacağınız bir kimsenin hayatınızda değişim yapacağına delalet eder. Pamuk ceket giymek, din güzelliğine; yün ceket giyilmesi, zenginlik, soyluluk ve zarafete işarettir.

Rüyada yeni süslü ceket görülmesi güzel bir fırsattır. Bu şekilde bir rüyayı müşahid olan hanım veyahut adam güzel bir işe girer. Ceketinin söküldüğünü müşahid olan iş değişikliği yapar. Ani yırtılan ceket işten ani çok para geleceğine işarettir. Ceket çıkarmak iş ve çevre değişikliği anlamına gelir. Ani yırtılan ceket işten ani çok para geleceğine işarettir.

Rüyada Renkli Ceket Giymek

Rüyada ceket görmek, rengine, modeline ve durumuna bakılırsa tabir edilir. Yeni bir ceket yeni bir işe işaret eder. Eski bir ceket ise, fakirliği simgeler. Sarı renk ceket hastalık olarak tanımlanır. Rüyada al ceket zenginliği, hırsı ya da iktidarı çağrıştırır. Nefes renkli ceket ise zayıflığı, kimsesizliği anlatır.

Yazın ceket giydiğini görmek, tasa ve kedere, sıcak havada ceketini çıkardığını görmek, sorun ve üzüntüden kurtulmaya işarettir. Soğuk havada üstündeki ceketi çıkardığını görmek, tedbirsiz davranarak ziyan görmeye işarettir.

Rüyada yeni bir ceket giymek, hayır, bolluk ve afiyettir. Üstünde eski ve pis bir ceket bulunduğunu görmek, yoksulluk ve hasta olmaya işarettir.

Rüyada Görülen Ceket ile İlgili Diğer Yorumlar

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada ceket görmek, mutlu bir ömre, ceketi çıkarmak tasa ve dertten kurtulmaya, ceket giymek ise hasta olmaya yakalanmaya işarettir.

Rüyada kara renkli ceket umulmadık ıstırap bir havadis olarak tabir edilir. Yeşil renkli ceket de murada ermeye ya da dini inancın sağlamlığına işaret eder. Ak renkli ceket hazan mevsimini, bazı zamanlarda da hayırlı bir havadis olarak tanımlanır.

Rüyada ceket almak, uzun ömre tabir edilir. Kişinin rüya sırasında ceket satın alması, zenginliğe, mutluluk ve mutluluğa, evin hanımına veyahut evlenilecek kişiye işarettir. Desenli ve renkli ceket giymek, evlenilecek kişinin zengin bir şahıs olacağını ve eşini seven biri olmasına işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz