İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Silmek

Rüyada Cam Silmek; temizlik, ferahlık ve güzellik anlamına gelir. Normal yaşamda silinen camın temiz olması sayesinde kişi daha net bir görüş sağlayacağı gibi, bu rüyada da kişi cam silerek bakış açısını temizler. Yani, olaylara, geçmişe ve geleceğe daha net ve ayakları yere basan bir şekilde bakıp kararlar alır.

Rüyada Cam Silmek

Bu rüya genel olarak arkadaş ve yaranlarından sevgi ve muhabbete mazhar olmayı anlatır. Kimi da cam sildiğini görmek, ele geçecek bol miktarda para anlamına gelir. Cam silmek bolca bir kısmete işarettir. Aydınlıkla tabir edilir, yararlı bir iş hususunda halka muavin olacağına işaret eder. Rüyada birinin cam sildiğini görmekse, hizmetçi veyahut bir yakını eliyle istikbal mala işaret eder.

Rüyada Cam Silmek ve Kısmet

Rüyada cam sildiğini görmek, meydana getirilen bazı işlerden fazla istifade edileceğine alâmettir. Bekâr birinin rüya esnasında cam silmesi, evlenmek ile tabir edilmektedir.

Rüyada herhangi bir işte emek harcayarak cam sildiğini görmek, tasa ve şiddetten kurtulmaktır. Kirlenmiş camları temizlemek için sildiğini müşahid olan, fazla menfaate ve mala ulaşır.

Rüyada cam silen birisini görmek, borç ödemeye ve sünnete tâbi olmaya, suç, günah ve hataların affına delalettir. Gördüğünüz rüya hem de tövbeye de tabir edilir.

Rüyada Kirli Bir Cam Temizlemek

Bir kimsenin rüyada camın kirini gidermek için sildiğini görmesi, neşeye ve müjdeli bir habere tabir edilir. Rüyada cam silmek; bazı yerlerden istikbal sevindirici haberlere işarettir.

Rüyada kadının camları temizleyip sildiğini görmesi, tasa, acı ve sıkıntıdan halas olmaya alamettir. Rüyada cam sileni görmekte bu biçimde tabir edilir. Rüyanızda cam sildiğinizi görmeniz; Aile çevrenizde sevinç ve huzurunun artacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Cam Eşya Silmek

Bir kimsenin rüya esnasında camdan yapılmış bir eşyayı silmesi; kısa zamanda ummadığı bir yerden ve beklemediği bir biçimde kısmetinin açılacağına ve ama bekâr ise evleneceğine delalet eder.

Aynı zamanda bu rüya, miras anlamına ya da unutulmuş ve umudu kesilmiş bir paranın ya da borcun tahsili anlamına gelir. Dinimizce haram sayılan kazançlar anlamına da gelir. Fakat bu haram kazanç hırsızlık değil, faiz ve piyango, şans topu gibi kumar anlamındadır.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz