İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek; hayır mıdır şer midir? Cam ile ilgili bu rüyayı göre kişilerin oldukça merak ettikleri bir sorudur bu soru. Makalenin devamında camın görülme biçimine göre iyi ve kötü anlamlarını ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Rüyada Cam Görmek

Bu rüya, sizin hislerinizdeki gelişmenin mantığınızla yükseleceğine, camın kırıldığını görmek; ufak veya minik sıkıntılara işarettir.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık bir cam görülmesi mühim olmayan sorunlara işarettir. Camı bireyin kırması hayatında fazla mühim bir dönemeçte olduğuna salık verir.

Cam parçasından bakmak, büyük rüya kırıklığına ve iş yaşamında başarısız olmaya tabir edilir. Cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin sıkıntısına; cam temizlemek hem Aile hem de iş yaşamının düzene girmesi anlamına gelir.

Rüyada Cam ve Hayır Yorumu

Rüyada cam görmek daima hayra yorulur. Başarı, mutluluk kısmet, mutluluk, murat olarak tabir edilir. Yemyeşil yüce bir cam mutluluk saatinin geldiğini salık verir.

Rüyada görülen camın azı ve bir çok, geçici bir üzüntüdür. Bundan dolayı cam acele kırılır. Bir kimsenin, rüyada camı bir kap veyahut mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine basit gelmesine delalet eder.

Rüyada cam müşahid olan kimsenin saklı ve kapalı bir şeyi var ise onun için açılıp ve aşikâre ye çıkmasına işaret eder. Bundan dolayı cam bir şeyi örtüp gizlemez. Lakin yeşil, al, sarı ve sedeften ve bunlara eş şeylerden yapılmış camlar, meta, evlat ve hanımdan kimselere işaret eder.

Rüyada Renkli Cam Görmek

Rüyada cam görmek, kimi da görülen camın rengine nazaran yorumu yapılır. Bir şahıs evinin camlarının sarardığını görse, o evde bir hastalığın olacağına hükmedilir. Kara cam ise, sıkıntıyı çağrıştırır. Camların güneş ışığı ile parıldaması da o evin mutlu bir yaşam süreceğine işaret sayılır. Camdan tedavi ve ilâçta kullanılan şey, âlimler ve filozoflara işaret eder. Bir şahıs rüyada mücevheri, cam ya da inciyi sedef karşılığında satsa, dünyayı ahiret ya da günahı takate tercih etmesine ya da dininden dönmesine işaret eder. Bu rüyanın ters tabirin aksinedir.

Rüyada cam görmek aydınlık bir geleceği çağrıştırır. Hassaten geçici bir üzüntüye işaret eder. Kimi yalan söze veyahut meta sahibi olmaya tabir edilir. Kimi da evin hanımı olarak tanımlanır. Bazen da, evin çocuğuna veyahut pişmanlığa işaret sayılır. Bir şahıs rüyada bir cam kabı kırdığını görse, düş sahibinin aile fertlerinden birisini üzdüğüne işaret eder. Veya tasa verecek bir vakayla karşı karşıya geleceğine tabir edilir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz