İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Çağlayan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çağlayan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çağlayan Görmek

Rüyada Çağlayan Görmek; kişinin tahmin edebileceğinden fazla maddi kazanç elde edeceğini belirtir. Fakat rüyayı gören kişi, doğru hamleleri doğru zamanda yaparak gelirini çağlayan gibi akıtmayı başarabilir.

Rüyada Çağlayan Görmek

Düş sahibinin ekonomisinin çağlayan işlevi görebilmesi için, geçmişini yanlışı ve doğrusu ile masaya yatırması gerekir. Bu sayede geçmişte yaptığı ekonomik ve ekonomisini dolaylı yoldan etkileyen sosyal hataları yapmaması sağlanır.

Rüyada Çağlayan Su(Akarsu) Görmek

Rüyada görülen çağlayan su, düğüne yahut vaaz veren bir şahıs olarak yorulur. Çağlayan su görmek, bulunmuş olduğu bir mevkiden daha üst bir yere geçeceğine işarettir. Kişinin rüya esnasında çağlayan su görmesi, kimi da kalp atışı ile tabir edilmiştir.

Misal olarak da, bazı yorumcular: çağlayanın akmamasını kalp atışının durmasına işaret saymışlardır. Rüyada çağlayan görmek, mutluluğu uzun sürecek ve her insanın duyacağı iyi bir habere işarettir. Rüyada çağlayan su görülmesi, düş sahibinin refah ve sükûn bulacağı , keder ve kederden kurtulacağı anlama gelir. Kimi de çağlayan görmek, coşku dolu, taşkın mizaçlı bir şahıs işaret etmektedir.

Rüyada Çağlayan Nehir Görmek

Bu rüyayı görmek, gülüp eğlenen kimselere, bir çağlayanın sularını aşması ise çetin bir işi başarmaya işarettir. Bir çağlayandan aşağıya yuvarlandığını görmek, büyük bir tehlikeyi çok etkilenmeden bertaraf etmeye işarettir. Rüyada çağlayandan atladığını görmek, ticarette risk alıp bolca kazanmaya işarettir. Rüyada çağlayanda yıkanmak, abdest almak yahut ellerini ve yüzünü yıkamak, büyüklerin himmetini görmeye, dualarını almaya işarettir.

Rüyada görülen çağlayan para kazanmayı belirtir. Gayretiniz yardımıyla önemli makamlara geleceğinizi işaret eder. Büyük kuvvet sahibi, mühim şahıs olarak yorulur.

Çağlayan ile İlgili Diğer Rüya Yorumları

Rüyada çağlayan görmek büyük bir faydaya yorulur. Mühim bir şahıs yardımıyla bolluğa kavuşulacağını ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüya sırasında çağlayan altında yıkandığını görmek, büyük bir mirasa konacağına, bir çağlayandan bir bardağa su alıp içtiğini görmek bir ise yahut bir memuriyete gireceğine, tüccar ise kazanacağına, hasta ise iyileşeceğine, fakirse riskinin artacağına işarettir.

Bir çağlayandan atlayıp karşı tarafa geçtiğini görmek, hayatta önüne çıkacak tüm engelleri aşacağına delalet eder. Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada çağlayan düş sahibinin mevki sahibi bir kimseden yardım görmesine işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz