1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Cadı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cadı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cadı Görmek

Rüyada Cadı Görmek; hayırlı mıdır yoksa şer midir yıllarca rüya yorumcuları tarafından münakaşa konusu olmuştur. Bazı yorumculara göre cadı kötü bir insandır ve bu yüzden rüya şer anlam taşır. Fakat bazıları ise cadının kötü olmasının rüyaların tersi olacağı kanaatine göre iyi anlama geleceğini söyler.

Rüyada Cadı Görmek

Bu rüya bireyin haricinde oluşan bir problemle karışıp, güç durumda kalınacağına işaret eder. Bir münakaşa yahut kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyanızda bir cadı ile arkadaşlık ettiğinizi görmeniz, düş kurarak bazı olmayacak şeyleri yapmayı düşündüğünüze işarettir. Sevdiğiniz bir kişinin tavırlarından dolayı üzüleceğiniz anlamındadır.

Rüyada Cadının Şer Yorumu

Günümüz düş yorumcularına göre rüyada görülen cadı, hayırla yorumlanmaz. Rüyada cadı görmek, hayalle yorulur. Bir cadının sizi süpürgesi üstüne alıp, havalarda gezdirdiğini görmeniz, havadan bir para kazanacağınızı delalet eder.

Bir rivayete göre; rüyada cadı kıskançlık ve fitne ile tabir edilmektedir. Rüya esnasında bir cadı ile konuştuğunu görmek, esiyle kavga edeceğine; cadının kendisine bir tılsım verdiğini görmek, bir kız evladı olacağına; cadının aniden ortadan kaybolduğunu görmek, sorun ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Cadı Görmek ve Sosyal Çevre

Rüyada cadı görülmesi kendisi ile alakalı olmayan bir soruna karışıp, sorun çekeceğini belirtir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı canciğer dost, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorulur.

Rüyada cadı görmek bireyin haricinde oluşan bir problemle karışıp, güç durumda kalınacağına işarettir. Bir münakaşa yahut kavgaya karışacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Cadı İle Kavga Etmek

Rüyada cadı kovalamak ya da bir cadı ile kavga etmek; güzel ve hoş olan bir kısmete işaret eder. Bu tarz bir rüyada cadı genel olarak kısmet anlamındadır. Cadı ne kadar çirkin ve kötülük dolu ise kısmet o kadar güzel olacağı anlamı taşır.

Üstelik sıkıntıların bitmesine ya da ümitlerin gerçekleşeceğine çağrışım yapar. Rüyada cadı saldırması iki kişinin içinde lakırdı getirip götürmüş olan iyi olmayan yürekli biri olarak tanımlanır. Rüyada cadı kısmetin açıldığına, şansın döndüğüne yorulur. Rüyada cadı kovalamak ise, düşmanı üzecek bir habere işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz