İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Büyük Çadır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyük Çadır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Büyük Çadır Görmek

Rüyada Büyük Çadır Görmek; rüya sahibinin iyi biri olduğuna ya da gönlünün çok temiz olup, hemen her şeyini herkes ile paylaştığına işaret eder. Bu paylaşımdan ise hiç bir çıkar gütmeden, beklenti içerisine girmeden yapmaktadır. Bu yüzden bu rüyayı göre kişi çadırın büyüklüğü ve içindeki kimseler kadar mutlu ve huzurlu bir yaşam sürecektir.

Rüyada Büyük Çadır Görmek

Büyükçe ve bezden yapılmış ya da iki direk üstünde duran çadır ve bunlar gibileri bir sahrada veyahut bir yerde ya da çayırlık ve çimenlik bir yerde görse o yerde bir şehit olduğuna delalet eder. Bir insan büyük çadırlara malik olsa ya da birisinin altında gölgelense, o kimsenin şükründen güçsüz kalacağı bir nimetle nimetlenmesine delalet eder.

Rüyada Çadırda Oturmak

Tanımadığı büyük çadır perde ve kubbelerin renkleri yeşil veyahut ak olduğu takdirde iyiliğe, şehitliğe ve ona, yakarma yaparak erişeceğine delalet eder. Gördüğünüz rüya, Beyti Mukaddesi ziyaret etmeye de delalet eder.

Rüyada bir çadırda oturduğunu görmek, hayatinin bazı değişikliklere uğrayacağına yorulur. Rüyada çadır kurup oturduğunu görmek bir konut satın almaya veyahut başka bir eve taşınmaya işarettir.

Bazı tabirciler büyük bir çadırı bulunduğunu müşahid olan insan, şehitlerin kabirlerini ziyaret eder ve onlara hayırlı yakarma eder. Kimi o insan şehit olarak dünyadan göçer.

Rüyada Sahra Çadırı Görmek

Büyük bir çadırı bir sahrada veyahut bir yerde ya da çayırlık ve çimenlik bir yerde görse, o yerde bir şehit olduğuna işarettir.

Bir insan büyük çadırlara malik olsa ya da birisinin altında gölgelense, o kimsenin şükründen güçsüz kalacağı bir nimetle nimetlenmesine işarettir. Tanımadığı büyük çadır perde ve kubbelerin renkleri yeşil veyahut ak olduğu takdirde iyiliğe, şehitliğe işarettir.

Rüyada Büyük Çadır ve Yolculuk Denklemi

Rüyada çadır görmek, yolculuğa, mezar ziyaretine ya da zevceye veyahut eve işarettir. Çadırların çokluğu bulutlara işarettir.

Bir insan kendisine bir çadır kurulduğunu görse devlet başkanı ise otoritesi artar. Şayet orduya mensupsa bir yere atama edilir. Tüccar ise yolculuğa menfaat hayır ve şerefe ve iyi bir hizmetçiye işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz