İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bulgur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulgur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada Bulgur Görmek; birçok anlama gelse de çoğu yorumcu tarafından hayır anlamındadır. Bulgur oldukça ucuz ve ucuz olmasına rağmen besleyici bir üründür. Hemen herkes ulaşabilir ve birçok bakliyatta olmayan besinleri de bulgurda bulabilir. Bu yüzden bulgur Allah’ın insanlara büyük bir armağanı olarak tanımlanır.

Rüyada Bulgur Görmek

Bazı şarkılarda bulgur ve tarhananın fakirlik ile bağlantısı anlatılmıştır. Fakat her yokluk kendi çıkışını yarattığı gibi, toplumumuzda da yokluk çeken ninelerimiz ve dedelerimiz bu yokluğu bulgur, tarhana gibi besleyici ve sağlıklı besinler ile atlatmayı başarmışlardır. Fakir eti olarak da tanınan bu besin, son zamanlarda geliri yüksek kişilerin de sağlıklı yaşamak adına sık tüketmeye başladığı bir besindir.

Rüyada Bulgur Görmek ve Yemek

Rüyada bulgur müşahid olan şahıs varsıl olur anlamına gelir. Bulgur almak, başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Bulgur kaynatmak, kırdırmak ve onu eve taşımak bereketle yenecek rızka, işlerin yolunda gitmesine işarettir. Rüyada bulgur pilavı zekatı verilen ve bundan dolayı bolluk hasıl olan nimete delalettir. Rüyada bulgur görmek, güçlük ve meşakkatle kazanılan şerefli bir meta anlamına gelir. Rüyada bulgur satın almak, nimete, servete, berekete erişmeye işarettir.

Bulgur bulmak, evde bolluk anlamındadır. Rüya sırasında evine çuvalla bulgur girdiğini müşahid olan şahıs, tahmin bile edemeyeceği bir bolluğa kavuşur. Bulgur aramak, yolculuğa çıkan bir kimsenin arkaya bıraktığı rızka işaret eder.

Rüyada Bulgur Fabrikası Görmek

Bulgur fabrikası, o anne kadar anlaşılamamış bir fazla zor ve karışık probleminin çözüme ulaşacağına tabir edilir. Bulgur fabrikası kazanç ve menfaate işaret eder.

Bulgur dağıtmak ticarette başarı kazanacağınıza, Bulgur elemek, kulların ibadetine işarettir. Bulguru elekten geçirdiğini görmek, tasa, acı ve sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir.

Bulgur ambarı

Ambar ve mahzenini dolu görmek, geniş rızka, ziraatın gelişmesine, ucuzluk ve bolluğa, hastalıktan kurtulma bulmaya fayda. Rüyada bulguru ambarlara yada mutfağa taşımak, tüccar için kazanca, işgören ve amele için de maaşlara yapılacak zam haberine işaret eder.

Buğday Bulgur

Aile halkının işlerinin kolaylığına ve rızıklarının genişliğine, hastalıklardan kurtulma bulmalarına işaret eder.
Bulguru armağan etmek hayırlı bir evlâda ve vefalı dosta işaret eder. Kendisine armağan olarak
bulgur verildiğini görmesi, veya satın alması, bolca ve geniş rızka tabir edilmektedir.

Bulgur Pilavı

Bulgur pilavı yediğinizi görmek birisinin sizin hakkınızda iyi ve övme amaçlı sözler söylediğini bilgi alacağınızı işaret olarak kabul edilir. Bulgur pilavı yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Bulgur pilavı aş, helâl mala ve geniş rızka işaret eder.

Bulgur çorbası

Bulgur çorbası pişirmek, ondan yediğini görmek, düş sahibinin yararlı ve iyilik sever biri olduğuna işaret eder. Bulgur pişirmek rızık ve sürekli olan faydalara işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz