İlginizi Çekebilir
Rüyada Gelin Görmek ne anlama gelir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bukalemun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bukalemun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada Bukalemun Görmek; kişinin yakın ya da uzak bir çevresinde kişiliksiz, kimseye karşı belli bir duvarı olmayan, herkese eyvallah eden, halka arasında yalaka olarak da bilinen bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişiden uzak durmalı ve bu kişi ile bir şey paylaşmamalıdır.

Rüyada Bukalemun Görmek

Rüyada sürüngen hayvanlardan olan bukalemun görmek hayra, menfaate, iyiliğe, dürüstlüğe, ferahlığa, başarıya, mutluluğa ve kısmete işaret eder. Kimi de bukalemun çabucak tutum değiştiren, durumunu çıkarına nazaran ayarlayan şahıs anlamına gelir. Bukalemun bununla birlikte kaygı anlama gelir. Rüyada bukalemun önemli mevkilerdeki kimsenin azimli yardımcısına alâmettir. İşsiz kimseler için hizmet anlamına geldiği benzer biçimde, fazla yönlü bir kişiliğe haiz olduğunuza işaret etmektedir.

1- Rüyada Bukalemun Görmenin Anlamı ve Açıklaması

Rüyada bukalemun müşahid olan kişinin hayatta karşısına çıkacak mesele ve problemleri çözebileceğine, Aile ve emek harcama hayatında mutlu olacağına delaletle bela, müşkülat, güçlük ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rüyada görülen bukalemunlar emek harcama hayatında güvenilir adımlarla ilerlemenin işaretidir.

Bukalemun düş sahibinin iş hayatında muvaffakiyetli olacağına, maddi yönden iyi oranda para sahibi olacağına ve iş hayatında önemli bölgelere geleceğine tabir edilir.

2- Rüyada Yeşil Bukalemun Görmek

Rüyada kaya keleri yeşil bukalemunları müşahid olan kişinin iş hayatında mühim teşebbüslerde bulunacağına, yapacağı hamlelerle işlerinin yolunda gideceğine işaretle tabir edilir.

Kişinin rüya sırasında yeşil bukalemun görmesi yeni iş alanlarının açılmasına, başarı ve kazancının süreceğine delalet eder. Düş sahibinin bununla birlikte ailecek eş, arkadaş, akraba ve aşiretiyle mutlu yaşam sürüp, rahat ve rahat bir ömür süreceğine işaret eder.

3- Rüyada Ak Bukalemun Görmek

Rüyada ak bukalemunların görülmesi umumiyetle saadete işaret eder. Rüyada ak bir bukalemunu müşahid olan kimsenin işlerinde muvaffakiyetli olacağına tabir edilir. Rüyayı müşahid olan kişinin maddi ve tinsel sorunlarını çözeceğine, kazançlı işler yapacağına işaret eder. Rüyada ak bukalemunu müşahid olan kişinin müspet gelişmeler yaşayacağına, yapacağı bazı girişimlerde kazançlı çıkacağına işaret eder.

4- Rüyanda Bukalemun Isırması

Rüyada bukalemunlar tarafınca ısırılmak soruna, tedirginliğe, zahmete, kötülüğe ve kötü kimselere alamettir. Bukalemun tarafınca ısırıldığını müşahid olan kişinin iş hayatında mühim başarılar elde etmesine karşın, etrafındaki bazı niyeti bozuk insanoğlu yüzünden zarara uğrayacağına tabir edilir.

5- Rüyada Evde Bukalemun Beslediğini Görmek

Rüyada evde bukalemunları beslemek bekârlar için mutlu bir karşı karşıya gelme anlama gelir. Rüya esnasında bukalemun beslediğini müşahid olan şahıs karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri aşacağına işarettir.

6- Rüyanda Bukalemun Yakalamak

Rüyada bukalemunu yakaladığını müşahid olan hayra, iyiliğe, kısmete erişir. Bukalemun yakalamak, sorun, mesele ile sıkıntıların bitmesine, rahatça beraber huzura kavuşmaya delildir. Rüyada bukalemun yakaladığını görmek kişinin muradına ereceğine ve aynı biçimde kısmetinin açık olacağına tabir edilir.

7- Rüyanda Bukalemun Hayatına son vermek

Rüyada bukalemunlardan herhangi veya birilerini öldürdüğünü görmek düşman ve niyeti bozuk rakiplere karşı zafer elde etmeye delalet eder. Bukalemun öldürdüğünü müşahid olan kimsenin iş hayatında ziyan görmüş olduğu bazı kimselerden kurtulacağına ve kendisini çekemeyen kimselere karşı yeğin olacağına tabir edilir.

8- Rüyada Bukalemun Yavrusu Görmek

Rüyada görülen bukalemunun yavrusu iş hayatında yapılacak çalışmalarla acayip ve belirsiz koşulları değişeceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi girmiş olduğu ortamların durumuna nazaran pozisyon alarak, ortama adapte olacağını belirtir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz