İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Boyun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boyun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boyun Görmek

Rüyada Boyun Görmek; genel olarak kişinin anatomisinde ya da psikolojisinde olan bir sıkıntıyı göstermeye çalışabilir. Eğer ki kişi rüyasında boyun gördükten sonra da boyunu ağrıyor ise doktora gitmelidir. Yine boyun ile ilgili gördüğü rüya kişinin kafasını çok meşgul ediyorsa bir psikoloğa görünmesi gerekebilir.

Rüyada Boyun Görmek

Boyun, her türlü emanete; Kılın boyun işin üstesinden gelmeye, emanete riayet etmeye, İnce boyun acze ve emanete ihanet etmeye, Boyna yılan, urgan vs. sarıldığını görmek malın zekatını vermemeye, Boynun kılıç vs. ile vurulması hasta için deva bulmaya, sıkıntıda olan için bundan kurtulmaya, borçlu için borcu ödemeye, tutsak veya esir için bundan kurtulmaya, Boynun güzel ve vücuda uyumlu olarak görülmesi güvenli hiç kimseye, Boyundaki yara ve çıban maddi ve tinsel bir vazifede aksaklık yapıldığına işarettir.

Rüyada Çocuk Boyunu Görmek

Hanım ve çocuk boynu gerdanlık ve başka takılara, Boyna asılan levha vs. zimmette olan emanetten dolayı ceza görmeye, Boynuna demir halka veya zincir vurulduğunu görmek haram meta kazanmaya, İki elinin boynuna bağlanmış görmek cimriliğe, bir elinin zincirle boynuna bağlanması eline geçecek malın iki kez zekatını vermemeye, elin boynuna bağlanması günahtan men edilmeye, Boyuna ayet yahut Kur an ı Kerim asılması din güzelliğine delalet eder.

Rüyada Boyun Görmek ve Ayrılık ile Bağlantısı

Bu rüyayı umumiyetle gerdanlık olarak da arayabilmektelerdir. Bu şekilde durumlarda ise ayrılığın işaretidir. Arkadaşlık bağlarınız kopabilir.

Rüyada biçimli, güzel ve açık bir boyun müşahid olan şahıs bekar ise mutlu bir yuva kurar, boynunun kısaldığını müşahid olan şahıs de kederlenir.

Rüyada Kalın Bir Boyun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada boynunun kalınca bulunduğunu müşahid olan kimsenin üstüne almış olduğu görev ve emaneti hakkıyla yerine getirmesine işaret eder. Bir kişi rüyada boynuna yılanın sarılmış bulunduğunu görse kazandığının zekâtının vermediğine işaret eder. Rüyada boynunun ağrıdığını müşahid olan kimsenin, geçimsiz olduğuna yahut emanete riayet etmediğine işaret eder. Rüyada boynunun kılıçla vurulduğunu müşahid olan kişi, hasta ise hastalığından kurtulur. Sadece boynunun bir çocuk tarafınca vurulduğunu müşahid olan kişi, ölür. Gerçekte dertli ve kederli bulunan bir kişi, rüyada boynunun vurulduğunu görse, Tanrı (C.C.) o kimseyi tasa ve kederinden kurtar, ama borçlu ise borcunu öder. Rüyada boynunun düz bir çizgi bulunduğunu müşahid olan kimsenin, etik iyi olmayan ise, güzelleşir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz