İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada Bomba Görmek; kişiyi oldukça kötü etkiler. Belki de bu etki eskiden yaşadığı bir olaydan kaynaklanmaktadır. Fakat bu rüyayı gördüğünüzde oldukça büyük sosyal sıkıntılar yaşıyorsanız bir uzman terapiste görünmeniz gerekebilir.

Gördüğünüz rüya boş yere para harcayıp sonrasında bunun sıkıntısını çekmeye, kimi de bomba görülmesi işlerin bozulmasına işarettir.

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada elinde bir el bombası bulunduğunu görmek, devlet ve hükumetten hayır ve çıkar görmeye işarettir. Bomba bununla beraber, üst bir makamın yahut düşmanına egemen gelmenin işaretidir.

Kişinin rüya sırasında bomba görmesi iyi bir adam kardeşe yahut sadık bir dostu işaret eder.

1: Rüyada Bomba Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen bomba, duyulmasını istemediğiniz bazı saklı sırlarınızın açığa çıkmasına işaret eder.

Kimi de rüyada bomba görmek tehlikeli duruma, düşmanın varlığına, bazen da kıtlığa, beklenmeyen bir yıkım anlamına gelir.

Başkaca hasta olmaya, sıkıntıya yahut siyah havadis olarak tabir edilir. Rüyada görülen bomba hayra yorumlanmaz.

Bomba satın almak sağlığın hafifçe biçimde bozulacağına, kutu içinde bomba görmek sıkıntılı günlerin geldiğinin habercisidir.

Bombayı kurcalamak bir tehlikeyle karşı karşıya olmaya tabir edilir.

2: Rüyada El Bombası Görmek

Rüyada görülen el bombası, bir yerden başka bir yere göç edileceğini gösterir. Kimi da yüze yaralanan bir tokadı belirtir.

Rüyada el bombası görmek bazı durumlarda da bir yangının çıkacağına, beklenmeyen bir felakete işaret sayılır.

Kişinin rüya sırasında el bombası görmesi kıtlık içinde geçecek bir yıla, iyi olmayan habere işaret eder. Bazı zamanlarda ise i̇timat duyulmayan bir insan olarak tabir edilir.

Rüyada eline bomba alan şahıs, başkaları için zararı dokunan olabilecek bilgilere erişir.

Bomba saklı bir işin açıklanması ile tabir edilir.

3: Rüyada Bomba Patlaması

Rüyada bomba patladığını görmek; düş sahibinin rüya sırasında bomba patladığını görmesi şayet ortada bir hasar yoksa müşahid olan kişinin hakkında çıkan mesnetsiz haberlerin boş çıkacağına tabir edilir.

Rüyada bomba patlaması, kötülükten başka bir şey düşünmeyen insanlara işarettir. Yaşayacağı sıkıntılı gelişmelerden ders çıkarıp, hata yapmamaya çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir yere atılan bomba patlaması; atılan bombanın, çevreye ziyan vermediği halde insanları öldürdüğünü görmek, orada meydana ati salgın haytalığa ve kıtlığa işarettir.

Rüyada bombanın patlaması, şayet kendisine bir şey olmamış ise, gizlediği bir sırrının açığa vurulacağına alamettir.

Rüyada bir kimsenin evinde bombanın patlaması, kendisine ziyanı olmayacak, saklı işlerin meydana çıkacağına delalet eder.

Rüyada bombanın patlaması yüzünden ölmek , size yakın biri tarafınca dedikodunuz yapılacağı anlamına gelir. Patlamamış bomba, güvenli durumun emaresidir.

Rüyada bomba patlaması akıbeti kendisi yaralanmış ise bu işten ziyan göreceğine alamettir.

Rüyada şahsının elindeki bir bombayı patlatmak için bir yere attığını görmek, başkasına ilişik bir sırrı açıklayacağına tabir edilir.

4: Rüyada Diri Bomba Görmek

Diri bomba rüyası hassaten, bazı iyi olmayan durumların düzelmesine de işaret edebilir yahut sıkıntılardan korktuğunuzu yahut yakın gelecekte kötüleşen bazı durumlarınızı gösterebilirler. Rüyada bir diri bomba görmek işlerini birinin emri altında yönetmeye habercidir.

5: Rüyada bombalanmak

Gökyüzünden atılan bombalar görmek, insanların işledikleri günahlara işarettir.

Rüyada bir kimsenin üstüne el bombası atması suretiyle bombalanmak, o insan hakkında iyi olmayan konuşmaya işarettir.

Rüyada bir meydanda bombalanmak ve bombanın etrafına ziyan verdiğini görmek, o yer halkının bir hükumet isinden dolayı zarara uğrayacaklarına veya iyi olmayan bir havadis alacaklarına delalet eder.

6: Rüyada bombadan kaçmak

Bombalarla alakalı rüyalar, hayatınızda kaçmaya çalıştığınız bir şeyi yahut birisini de ifade edebilir . Rüyada bombadan çakmak yakında mühim mesele ve sıkıntılarla alakalı bir karar vermeyi de izah edebilir.

Rüyada bir bomba bulmaya çalıştığınızı görmek, yaşamınızdaki güç ve menfi durumları önlemeye çalıştığınızı gösterir.

7: Rüyada bomba sesi duymak

Uyarıcı özellikte yorumlanan Rüyada bomba sesi duymak tabiri, boş yere para harcayıp sonrasında bunun sıkıntısını çekmektir.

Bombayı patlamış görmek fakirliğe ve işlerin bozulmasına işarettir.

Rüyada el bombası bir giz yüzünden Aile içinde kavga çıkması anlamına gelir. Bomba satmak zenginlik içinde bir yaşama işarettir. Bir yeri bombalamak saygınlığın artmasına tabir edilir.

8: Rüyada Saatli Bomba Görmek

Rüyada saatli bomba görmek, mesnetsiz haberlere işaret eder. Kimi de fazla ağır bir borç altına girmeye işarettir.

Elinde bir saatli bomba görmek, iyi olmayan dost yahut insanoğlunun iyiliğini istemeyen bir akrabaya işarettir.

9: Rüyada Bomba İle Yaralandığını Görmek

Veya birilerini bomba ile yaraladığını görmek, o kimseyi suçlamaya işarettir. Rüyada bombanın patladığını ve arkasından sizi havaya uçurduğunu görmeniz yakında hayatınıza giren sorunların bitebileceği anlamına gelir.

10: Rüyada Atom Bombası Görmek

Rüyada atom bombası görmek, insanoğlunun açığa vurmadığı kin ve nefrete işarettir.

Rüyada atom bombasına haiz bulunduğunu görmek, insanların korkarak itaat etmiş olduğu bir insan olmak yahut büyük bir zor sahibi olmakla tabir edilir.

Atom bombasıyla oynağını görmek, tehlikeli biriyle dostluk kurmaya çalışmakla tabir edilir.

Bir yerden bir yere atom bombası sevk edildiğini görmek, düşmanın hedef değiştirmesine yahut bir musibetten kurtulmaya işarettir.

Bir yere atom bombası atıldığını görmek, orada meydana ati kuraklığa yahut bir musibete işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz