İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boğulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boğulmak

Rüyada Boğulmak; Kişinin göreceği travmatik bir rüya olarak da tanımlanabilir. ölümlerin hemen en zorlarından biridir boğularak ölmek. Bu yüzden kişi bunu rüyada bile deneyimlediğinde kötü hisseder.

Rüyada Boğulmak

Bu rüyayı görmek ya da bu rüyada bir biçimde boğulduğunu görmek; dikkatli davranılmış olduğu takdirde girişilecek işte muvaffakiyetli olmaya işarettir. Bazı rivayetlere bakılırsa de: suyu boylamak sunucu boğulmak bidat işleyerek ya da kabahat ve isyan neticesi azap olunmaya delalet eder.

Rüyada öksürmekten veyahut herhangi bir nedenden dolayı boğulmak, uzun ve mutlu bir ömre haiz olacağınızın işaretidir.

Rüyada Boğulmak Suya Batmak

Rüyada suya saplanıp ya da batıp yine çıkmak ve akabinde yine suya batmak dünya işlerine dalmaya, suya atlamak ya da düşmek suretiyle giren ve boğulmadan çıktığını müşahid olan şahıs yaşamış olduğu yaşamdan ders alarak kulluğa yönelir.

İnançsız birinin denizde boğulması inanç etmesine işarettir. Rüyada duru ve temiz suda boğulmak hayırlı ve fazla mala erişmeye, bulanık suda boğulmak hak ile batılı birbirine karıştırmaya ve üzüntüye delalet eder.

Sudan boğulmaktan nihayet anda kurtulan kimsenin üstünde yeşil giysi olması bilim ve takvaya işarettir. Rüyada denizin derinliğinde boğulduğunu görmek yönetimden ati haksızlığa delalet etmektedir.

Rüyada boğulmak; Tanrı (C.C.) in buyruk ve rızası olmayan bir halde bulunmaya işaret eder. Rüyada boğulduğunu görmek, fazla kabahat işlemeye ve bunun neticesinde hataya düşmeye delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulmak

Şayet boğulduğunda öldüyse o kimsenin küfründen korkulur veyahut o şahıs bir bidat içinde boğulur. Denize battığını, akabinde suyun yüzüne çekip el ve ayaklarını oynatıp sonrasında tekrar suya battığını ve yine suyun üstüne çıktığını müşahid olan şahıs, dünya işlerine dalar. Varlıklı ve otorite sahibi olur.

Suda boğularak vefat ettiğini müşahid olan hiç kimseye, düşmanı yaklaşır. Rüyada safi ve duru suda boğulmak, fazla mala erişmeye işaret eder.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Sudan çıktığını ve boğulmadığını görse, dünya isleri onu dindar eder. Şayet o kimsenin üstünde yeşil bir giysi var ise, bilim ve takva sahibi olur. Boğulduğunu ve denizin derinliklerine daldığını görse, devlet başkanı o hiç kimseye kızar veyahut eziyet eder ve o şahıs o azap içinde ölür.

Rüyada boğulan veya birilerini kurtarmak büyük hayırlara vesiledir. Bazı düş yorumcularına bakılırsa rüyada denizde boğulan veya birilerini kurtardığını müşahid olan şahıs, rakip ve düşmanlarına karşı her vakit baskın olur. Rüyada görülen su bolluk ve kazanç anlamına gelir. Sudan veya birilerini kurtarmak ise, zengin bir kişinin yardımlarıyla maddi gelir elde etmeye delalet eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz