İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bizon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bizon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bizon Görmek

Rüyada Bizon Görmek; kişinin değişik duyguları zihninde barındırdığının açık ve net göstergesidir. Bu rüya sahibi belki de ünlü şairin “Afrika Hariç Değil” dizesinde oldukça çok etkilenmiştir. Altyapısı haricinde rüyanın aşağıda bizon ile ilgili hayır ve şer anlamındaki yorumları sizin için derledik.

Rüyada Bizon Görmek

Bu rüyayı görmek bulunmuş olduğu bölgede reisliğe, ganimet sahibi olmaya ve yabancı bir ekip insanoğlu üstüne yönetici olmaya delalet eder. Bizon boynuzu müşahid olan şahıs büyük mala haiz olur ve hali düzelir. Bir kimsenin Rüyada yabani bizon görmesi, fazla yakarma eden ve lakin ehli sünnetten ayrılmış bulunan önder bir kişiye delalet eder. Rüyada görülen bizon, bir yere başkanlık etmek ve yönetici olmak anlama gelir. Rüyada bizon görmek ele geçecek mala, gönül hoşluğuna, huzura ermeye, esenliğe kavuşmaya ve refah içinde yaşamaya işarettir. Rüyada bizonun derisi, başı ve eti meta ve ganimet ile tabir edilmektedir. Kara bizon başkanlığa, ganimet malına veyahut yabancı bir topluluğa lider olmaya işarettir. Dişi bizon zevceye, yavrusu evlâda, başı devlet ve kuvvete işarettir.

Rüyada Bizon Sürüsü Görmek

Gördüğünüz rüya; ucuzluk, bolluk, nimet ve fazla meta anlama gelir. Bizon sürüsünü görmek, geleceğin parlak olacağına, maddi olarak çekilen zorlukların sona ereceğine işaret eder. Bazı düş tabircileri rüyada fazla sayıda görülen bizonların, alın teri döktükten sonrasında varlık sahibi olacak işaret eder. Bizonlar, kısmetin kısa sürede açılacağına delalet eder.

Rüyada Bizon Saldırısı

Rüyada bizon kesildiğini görmek kazançlı bir seyahat yapmak veyahut karlı bir işe aracılık etmek manasında tabir edilir. Rüyada bizon saldırısına uğramak ise kişinin eskide yaşanmış olan bazı mühim gelişmelerle alakalı sırlarının açığa çıkması manasında tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi için uğursuz kişilerin varlığına da işarettir.

Rüyada Bizonun Kovalaması

Rüyada bir bizon tarafınca kovalandığını görmek, ibadete düşkün, lakin inanç mevzusunda sünnet ehli topluluktan ayrılmış bir lidere işarettir. Rüyada bizon kovalaması değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada i̇ri bir bizonun kovaladığını görmek, kişinin önüne çıkacak mühim vakalara işaret eder. Rüyada ufak veya minik bir bozunun kovaladığını görmek ise düş sahibinin bulunmuş olduğu meslekte başarı sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Ak Bizon Görmek

Bizonlar çoğu zaman kara renklidir. Bu yüzden rüyada ak renkte bir bizon görmeniz, kişinin Ailesinden, işinden, evliliğinden ve evlatlarından yana yüzünün güleceğine ve hayır bulacağına delalet eder. Kişinin rüya esnasında ak bir bizon görmesi karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek fazla büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından vakit içinde kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Bizon Avladığını Görmek

Rüyada bizon avlamak hayırlı bir işaret sayılır. Bir bizon yakaladığını müşahid olan şahıs tanımadığı birinden iyilik görür ve bundan dolayı kısmet alır anlama gelir. Bir bizonu vurduğunu müşahid olan, şahıs uzaktan alacağı bir habere fazla sevinir anlamındadır. Bizonu seven veyahut okşayan biri tanımadığı biriyle serüven yaşar anlama gelir. yırtıcı bizona kurşun attığını ve lakin isabet ettiremediğini görmek, arzu ettiği ve beklediği işin olmayacağına işaret eder. Avlanan bizonların her birisi, bolluk, hayır, rahatlık ve huzura işarettir. Rüyada bir bizon bulduğunu müşahid olan şahıs, geçimi için çalışmaya, bolluğa ve hayra erer.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz