İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bilgisayar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bilgisayar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada Bilgisayar Görmekkişinin bilgi ile ilgili geçmişte yaşadığı ya da gelecek süreçlerde yaşayacağı bir olaya delalet edilir.

Gördüğünüz rüya işlerin yolunda gitmesine ve insanoğlunun önüne çıkacak engellerin acele aşılacağı anlamına gelir. Bilgisayarın kilitlendiğini ve onu çözemediğini müşahid olan kişi, tıkanan işini açmaya muvaffak olması imkansız. Bilgisayarı açtığını görürse, işindeki tıkanıklığı da giderebileceğine işaret eder. Bilgisayar müşahid olan insan, yapmış olduğu işlerde atağa geçer ve Allah-u Teâlâ onu Muaffak eder.

Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada Bilgisayar Kasası Görmek; Bilgisayar kasası görmeniz salık almaya, makam sahibi olmaya, kuvvetli ve laf sahibi bir kişiliğe işaret eder. Bilgisayar kasası müşahid olan kişinin üst bir makamda bulunacağına, birçok şahıs üstünde laf hakkı olacağına, yetki ve gücünün genişleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Bilgisayar Kullanırken Görmek Ne Anlama Gelir?

Bilgisayar Kullanmak; Bilgisayar kullandığını görmek güzel olan şeylere işarettir. Bilgisayarın başlangıcında çalışmak derhal sonuca kavuşturulacak bir görüşme ya da iş anlamına gelir. Bilgisayar kullanmanız bazı durumlarda zenginliğe ve bolluğa da işaret edebilir, varlığa, huzura ve dünya malına da işaret edebilir.

Bilgisayar Oyunu Oynamak; Bilgisayar başlangıcında oyun oynamak yahut Rüyada bilgisayar oyunu oynayanı görmek, hangi cinsel olursa olsun, boş işlerle vakit geçirmeye işaret eder. Kimi rüyada bilgisayar oynamak, güzel döneme gireceğine, bununla beraber halk içinde saygı duyulan olmaya işaret eder.

Rüyada Bilgisayar Almak; Bilgisayar almak, hayırlı bir düş olarak kabul edilir. Bilgisayar satın almanın kişinin hayatındaki sıkıntılara bir çözüm olacağına işaret ettiğine inanılır. Doğrusu bir anlamda bilgisayar almak güzel gelişmelerin habercisidir. Bunlar yeni bir iş, üst makam ve terfi vb. olabilir.

Rüyada Bilgisayar Toplamak; Bir bilgisayar mağazasında ya da İnternet üstünden Bilgisayar parçaları toplamak sizin için fazla kıymetli olabilecek ve fazla işimize yarayacak bir gelişmeyi temsil eder. Rüyada bilgisayar topladığını görmek, eğlenmeye ve öğrenmeye duyduğumuz ihtiyaca dikkat çeker.

Rüyada Bilgisayarların Bozulduğunu Görmek

Rüyada Bilgisayarın Bozulması; düş sahibinin ekonomik yönden bazı sorunların yaşanacağına işarettir. Kimi düş sözlüğü tabircilerinin yapmış olduğu yoruma bakılırsa bilgisayarın bozulması şaşkınlık edeceğiniz bir durumla karşılaşacağınıza işaret eder.

Bilgisayar Onarım Etmek; insanoğlu içinde iyi bir konuma haiz olacağınız anlamına gelir. Evde bozulan bilgisayarı onarım etmeniz işlerinizi düzene sokacağınıza yorulur. Bilgisayar onardığını görenin maddi durumu düzelir, sıkıntıları biter.

Rüyada Bilgisayarla Uğraşmak; Verimli ve yüklü oranda helal meta elde edeceğine, hanenize bolluk ve bolluk geleceğine, kazancının bollaşacağına tabir edilir. Bilgisayarla uğraşan şahıs hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine de delalet eder.

Rüyada Bilgisayar Patlaması Görmek; Bilgisayar ekranının patlaması rüyayı müşahid olan için sıkıntılardan kurtulacağına, maddi sorunlarını çözeceğine, Aile yaşamı ile alâkadar fazla büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz