İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bilezik Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bilezik Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada Bilezik Takmak; hem hayırlı hem de kötü olarak yorumlanabilir. Bu rüyanın en doğru yorumu için bileziğin hangi kola takıldığına, kaç ayar altından olduğuna dikkat edilir. Eğer ki bilezik sahte ise o rüya oldukça kötüdür.

Altın bilezik hanım için süs ve sevince, adam için keder ve kedere, Bekarın bilezik takması eşe, Gümüş bilezik adam ve hanım için din ve takvaya, Bilezik bulmak mirasa delalet eder.

Rüyada Bilezik Takmak

Rüyada bilezik takmak, sevdiğinizin size fazla sadık olduğuna işarettir. Erken bir evlilik yapacağınızın habercisidir. Altın bilezik bir miras yahut yüklü bir paraya kavuşacağınıza, bilezik çıkarmak arkadaşlarınızla aranızda çıkacak bir soruna, armağan etmek yakınlık kurduğunuz bir hanımla aranızda problemler çıkacağına, gümüş bilezik daha fazla para katacağınıza işarettir. Bir kadının bilezik takması rızkın bolca olduğuna ve mutlu bir bilgi alacağınıza işarettir.

Rüyada Bilezik Takmak Evlilik Anlamına mı Gelir?

Rüyada şayet bilezik takan şahıs bekarsa, lakırdı, evlilik, nişan vb. İşarettir. Evli hanım takarsa gelir, evli adam takarsa da arzu ettiği işin olacağına işaret eder. Fakat adamın taktığı bilezik altın ise pis işler, haram para olarak tabir edilir.

Rüyada bilezik görmek hanım için evlenme, adam için acı ve sorun ile tabir edilir. Kirmanî’ye nazaran; rüya sırasında büyük bir insanın kendisine bir bilezik verdiğini görenin, ya kendi yahut kardeşi bir evlat sahibi olur. Kollarında iki altın bilezik bulunduğunu müşahid olan, sorun ve darlık çeker. Ebu Sait el Vaiz e nazaran; Rüyada kollarında altın bilezik bulunduğunu görmek, mirasa konacağına ve bir rivayete nazaran ibadetinin devam edeceğine delalet eder. Kollarına altın bilezik taktiğini ve bunların büyük geldiğini müşahid olan, acı ve sıkıntıya düşer. Bir rivayete nazaran yalancı adamlarla karşılaşır. Kollarında gümüşten bilezik müşahid olan, zahmetle kazanır. Halit el Isfahan a nazaran; ellerinde gümüşten bir çift bilezik müşahid olan sorun çeker. Ama bu silkinti altın bileziğe nazaran daha hafifçe tir. Burma bilezik görmek düz bilezikten daha fenadır, içi bos olan dolu olandan hayırlıdır. Hangi madenden olursa olsun bilezik hanımefendiler için koca, erkekler için de hanım ile tabir edilmektedir. Cafer i Sadik a nazaran; rüyada bilezik görmek, beş biçimde tabir edilir.

Rüyada Bilezik Takmak Açgözlülük Müdür?

Kafa olmak, hikmet, hile, acı, evlat ve kardeş. Bazı tabircilere nazaran; rüyada bilezik görmek kedere ve üzüntüye tabir edilir. Rüyada koluna bir bilezik taktiğini görmek, bir bilgi alıp üzüleceğine; kolundaki bileziği çıkarıp atmak bu rüyanın aksine tabir edilir. Rüyada koluna altın bilezik takmak, kıymetli bir eşyasının çalınacağına; gümüş bilezik takmak ücret alıyorsa tutarının yahut maaşının kesileceğine; koluna cam bilezik takıyorsa is yerinin değişeceğine; bakir bilezik takıyorsa isinden ayrılacağına işarettir. Bir bilezik takınmış görmek, sevgilinizin hiçbir vakit sizi terk etmek istemeyeceğine işarettir. Başka veya birilerini bilezik takmış görmek, hoş olmayan bir mevzuda yardımınızı isteyecekler anlamına gelir. Bir bilezik yitirmek, hiçbir vakit olmayacak bir şey için bos yere üzülmekte olduğunuzu gösterir. Bilezik bulmak size miras kanalıyla birazcık para yahut bir miktar arazi kalacağına işarettir. Bir bileziği sahibine art verdiğinizi görmek, yakında basınızdan hoş bir serüven geçeceğine delildir.

Rüyada Bilezik Takmak Düşman Mıdır?

Bir başka rivayete nazaran de: Bir adamın, rüyada elinde bir bilezik bulunduğunu görmesi, onun elinin darlığına işaret eder. Şayet elinde altın yahut gümüşten bir ekip bileziklerin bulunduğunu görse, o kimsenin Salih bir adam olduğuna hayır ve hasenata çalışan ve onlara öncelik yaptığına işaret eder. Şayet düşmanları var ise Tanrı kendisine imdat ve yârdim eder. Rüyada evinde altın bilezik bulunduğunu müşahid olan kimsenin eli ulu, kendisi nimetler sahibi bir kişi olur. Bir devlet başkanı rüyada halkının ellerinde bilezikler görse, o devlet başkanın halkı hakkında yumuşaklık gösterir ve onların içinde adaletli icraatta bulunur. Halkı da kazanç ve geçimlerinde berekete kavuşur ve devlet başkanının otoritesi ve gücü devam eder. Rüyada devlet başkanının eline bilezik takılması şöhretle birlikte devlet başkanının eliyle meydana ati enternasyonal başarıya işaret eder.

Rüyada Bilezik Takan Kişi İflah Olur Mu?

Bilezik, adam çocuğa yahut düş sahibinin arabalanma ziyaret etmesine işaret eder. Bilezik, hizmetçiye de işaret eder. Hanımefendileri için bilezik, haiz olacakları nimet ve sevinçtir. Bir kişi rüyada gümüşten bir bilezik görse o kimsenin mali artar. Bilezik, erkeklerden rüyada onu takınan kişi için tasa ve acı, hanım için ise bezektir. Zira bilezik hanımefendilere mahsus ziynet esasidir. Şayet bilezik ölüler üstünde görülse o ölülerin cennette olduklarına işaret eder. Bazı tabirciler altın bilezik onu rüyada takınan için mirastır, dediler. Bilezik, bekar kişi için hanimdir. Bilezik, çocukla da tabir edilir. Bazı tabirciler rüyada gümüş bilezik takmak, takınan kişi için din ve takvadır. Zira gümüş bilezik Aden ehlinin bezeklerindendir, dediler. Bilezikler şayet altın yahut gümüşten olursa, izzet sahibi kimselere yaklaşmaya meta ve güzelliğe işaret eder. Şayet bilezikler kemik yahut fil dişinden olursa gördüğünüz rüya insanların rezillerine işaret eder. Kimi de adam için bilezik takınma mülke yahut Hak tan sapmaya ve yalana işaret eder. Bilezikler tasa, acı, tasa, usanç, musibet ve belaya düşmüş olan hiç kimseye teselli verecek sözler anlatmaya işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz