1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bidon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bidon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bidon Görmek

Rüyada Bidon Görmek; oldukça hayırlıdır. Çünkü bidon su ile bağlantılı bir gereçtir ve su bereketi bolluğu sembol eder.

Rüyada Bidon Görmek

Bu rüya, rızka işarettir. İçinde turşu, su, süt ve besin maddesi bulunan bidonlar görmek, bolluk ve berekete işarettir. Ak bidon rüyası, küp ve tulum şeklinde de tabir edilir. Rüyada turşu bidonu görmek insanoğlunun fazla arzu ettiği bir işten beklediği iyi neticeleri alacağı, hayallerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada bidonda turşu oluşturmak, helal para kazanacağına işaret eder. Turşuyu bidona koyan şahıs mutlu olacağı bir emek verme meydana getirecek anlama gelir. Rüyada bidon görmek, rızka işarettir. Rüyada su bidonu görmek, yolculuğa, Aileye, ufaklıklara ve evin hanımına işaret eder.

Rüyada İçi Su Dolu Bidon Görmek

İçinde su bulunan bidon görmek, hanımın hamile kalmasına veya düş sahibinin varsıl olacağına işarettir. Rüyada su bidonundan su içtiğini görmek, eş ve çocuklardan görecek iyilik ve ihsana işaret eder. Rüyada boş bidon görmek, kişinin dünyada güzel ve hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir. Rüya esnasında bidon müşahid olan hanımefendiler, ama hamile ise adam çocuk doğuracağına, erkekler için ise beklenmedik yerden i̇stikbal rızka işaret etmektedir. Bir başka yoruma bakılırsa, rüyada bidon berekete, mirasa ve uzun bir ömre işaret etmektedir.

Rüyada bidonda süt görmek hayırsever, yardım etmekten hoşlanan bir kimseyi çağrıştırır. Süt dolu bidon müşahid olan sevap kazanır. Rüyada süt dolu bidon görmek düş sahibinin bolca rızık sahibi olacağına yorulur. Kimi de, bidon içinde görülen süt neşeli havadis almaya ya da sıkıntıdan kurtulmaya tabir edilir.

Bir şahıs rüyada çeşmeden bidona su doldurduğunu, doldurmuş olduğu suyu dağıttığını görse, o kimsenin günahlarının bağışlandığına işaret eder. Rüyada su dolu bidon görmek, bolluk ve berekete işarettir. Rüyada çeşmeden bidona su doldurmak, rüyayı müşahid olan kimsenin bir hayır kurumunun başına geçeceğine tabir edilir. Rüyada bidona su doldurmak düş sahibinin hayırlı işler yapacağına hükmedilir. Hasta bir şahıs bidondan su içtiğini görse, düş sahibinin çare bulacağına hükmedilir. Ama içtiği suyun üzüntü bulunduğunu anlamış olur yere tükürürse, o kişinin hastalığının devam edeceğine işaret sayılır.

Rüyada Bidonla Su Taşımak

Rüyada bidonla su taşımak, düş sahibinin ne muradı var ise yerine gelir. Kimi düş sözlüğü tabircilerine bakılırsa rüyada bidon görmek, yolculuğa ve zenginliğe işaret eder. Evinde su ile dolu bir bidon müşahid olan kimsenin hanımının hâmile olmasına işaret eder. Bundan dolayı su çocuktur. Tulum ise kadının karnıdır. Rüyada bidon, çalışkan, inancı tam, şerefli bir şahıs olarak tanımlanır. Bazen sonu selametle bitecek ırak bir yolculuğa; bazen da, sevap kazanılacak bir işe işaret sayılır. Bazı yorumcular “bidonu üfleyenin oğlu olur.” diye işaret etmişlerdir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz