İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Biberon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Biberon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Biberon Görmek

Rüyada Biberon Görmek; oldukça hayırlı anlamlar taşır. Rüya sahibinin çocuğu yok ise ya çocuğa bir özlem içermektedir ya da çocuk istediği anlamına gelebilir.

Rüyada Biberon Görmek

Rüyada süt çocuklarına süt, sulu yiyecekler ya da su içirmekte kullanılan emzikli şişe olan biberon görmek zahmetsiz elde edilmiş rızka işarettir. Hassaten çocuğun sütten kesilmesine de işaret eder. Biberon emen çocuk görmek, iyi bir bilgi almaya işarettir. Rüyada bir bebeğe biberonla süt içirdiğini görmek, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmek, bir yerden eline para geçeceğine, biberonun elinden düşüp kırıldığını görmek, beklediği bir menfaatin olmayacağına işarettir. Rüyada bebeğin biberon emmesini görmek, zahmetsizce ele geçecek mala veyahut rızka işarettir. Rüyada bebeğe biberonla süt vermek, bütün sıkıntıların biteceğini ve rahat bir hayata kavuşmak anlamına gelir. Rüyada kendi çocuğuna biberon ile süt vermek, çocuğun büyüyünce fazla muvaffakiyetli olacağına ve maddi içsel Ailesine destek olacağına delalettir. Rüyada biberon ile bebek emzirdiğini ve biberondan sütün fışkırdığını görmek, zenginlik ve bereketin habercisidir. Kişinin rüya sırasında biberon emdiğini görmesi, neşeli bir bilgi alacağına işarettir.

Rüyada Görülen Bu Biberon Sürprizlere Gebe midir?

Rüyayı müşahid olan kimsenin, yaşantısında müspet gelişmeler yaşanacağına tabir edilir. Sürpriz ve neşeli gelişmeler yaşayacağını delalet eder. Bir kimsenin rüyada ufak veya minik bir bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi de, beklenmedik bir yerden eline geçecek paraya işaret eder. Rüyada boş bir biberon görmek bazı zamanlarda yeni başlanacak bir işe tabir edilir. Rüyada boş biberon, lohusalıkta olan bir hanımı işaret eder. Rüyada görülen boş biberon, baba ocağını ya da anneyi işaret eder. Hassaten, geçmişe özlemi, eski bir arkadaşı tanımlar.

Bazı yorumcular da boş biberonu, hemen hemen birbirlerini daha tanıyamamış iki nişanlıya yorumlarlar. Evli bir insan rüya sırasında boş bir biberon görse, o kişinin bir evladı olacağına işarettir. Bu rüya, ihtiyar bir kimsenin rüya sırasında biberon görmesi ise torun sahibi olacağına hükmedilir. Şayet bekâr bir insan rüya sırasında biberon satın aldığını görürse, kısa sürede evleneceğine işaret sayılır. Rüyada bebeğe biberonla mama vermek beklenen yardımın geleceğine, ferahlık duymaya veyahut iyilik etmeye kimi de yeni bir bebeğin habercisi, bazı zamanlarda ise, sevdiğinle kavuşmaya işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz