İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada Beşik Görmek; rüya sahibinin umutlanmasını gerektirebilir. Beşik ile ilgili rüyalar genel olarak hayırlı rüyalar sıfatını taşır. Fakat rüyada görülen beşiğin durumuna göre rüya tabirleri değişebilir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz, bu, zenginliğe ve şansa işaret eder. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir. Rüyada beşik görmek; evlenmeye ve bir çocuk sahibi olmaya, beşik vermek, kırmak yahut satmak; boşanmaya, madeni beşik görmek; adam çocuk doğurmaya, tahta beşik ise kız evladı doğurmaya, evladı beşiğe yatırmak; Aile fertlerine yararlı olmaya, evladı beşikten almak; Aileyi dikkatsizlik etmeye işarettir.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik aldığını yahut beşik içinde bulunduğunu görmek, hayır ve berekete işaret eder.

Bekâr bir insanın rüyada beşik aldığını yahut kendisine beşik
verildiğini görmesi, evleneceğine işarettir.

Bazı defa de beşik görmek, tasa, acı, sorun ve ağlamaya işaret eder. Zira beşik ufak veya minik evlatların feryat attığı bir yerdir.

Rüyada Beşiğin Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada beşiği kırdığını, sattığını görmek iyi değildir. Beşiğin kendi kendine kırıldığını görmek, şayet evladı var ise, çocuğun ölümüne işaret eder .

Rüyada bir evladı beşiğe yatırıp salladığını görmek, evlât ve zevcesine güzel işlem etmeye işarettir.

Evladı beşikten çıkardığını görmek ise, evlât ve iyiliğe ve akrabalarına karşı hizmet ve şefkat noksanlığına işaret eder.

Bekar için sevince, hanım için çocuğa, İçinde uyuyan erişkin insan için dar eve, Beşik satın almak ya da sevinçle içinde bulunmak ferahlığa, şefkatli hanıma, oğul evladına delalet eder.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorulur. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorulur. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz zenginliğe ve şansa işaret eder. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.

Yeni ve başarı verecek bir mevzudur. Veyahut bir meslekle alâkadar müjde de olabilir.

Rüyada Beşik Görmek ile İlgili İlmi Yorumlar

Rüyada bir beşik yaptığını yahut satın aldığını ya birinin kendine bir beşik armağan ettiğini müşahid olan, şayet adam yahut hanım, bekarsa evlenir, evli ise bir evladı olur. Bir beşiği sattığını yahut başka birisine verdiğini veya kırıp attığını müşahid olan, erkekse karisini boşar, kadınsa kocasından ayrılır, veya çocuğunu evinden kovar. Süleyman El Hüseyniye göre; rüyada beşik yapmak, almak, kendisine armağan edilmek hayırdır. Ese, evlada delalet eder. Beşiği kırmak, satmak ve başkasına vermek hayırlı değildir. Bundan dolayı boşanmağa, ayrılmağa evladına karşı şefkatsizle işarettir. Almış olduğu yahut yapmış olduğu beşik madenden ise, her ne madenden olursa olsun, doğacak çocuk adam; beşik tahtadan ise kızdır. Beşiğin kendi kendine kırıldığını görmek, çocuğunun ölümüne; yapmakta olduğu beşiği tamamlayamadığını görmek, karisinin ayırılacağına delildir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz, bu, zenginliğe ve şansa işaret eder. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.

Beşiğin içinde güzel bir bebeğin yattığını gördüyseniz, bu, zenginliğe ve şansa işaret eder. Beşiği sallamak ise hastalığın habercisidir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz