İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bekçi Görmek

Rüyada Bekçi Görmek; genel olarak hayra yorulur. Sadece bazı yorumcular bekçi ile ilgili olan bu rüyayı kötüye yorup şer haberler verir.

Bu rüyayı görmek, gece bekçisi, sabah ve yatsı namazlarını dikkatsizlik eden kimseyi uyaran biri ile, Bekçinin birisini kovalaması nefsiyle savaşım eden insanoğlunun aklı ve ruhu ile, Meta stoklanan ambar bekçisi zikir ve bilim meclisleriyle, Bağ ve bostan bekçisi nimetin şükrünü verme etmek ile tabir edilir.

Rüyada Bekçi Görmek

Rüyada böyle bir kolluk gücü görmek, güç ve kudrette artışı belirtir. Aynı zamanda, güç ve kudrette artışı ve libido da inanılmaz bir yükselişi belirtir. Meta sahibi ulunacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Bekçi İle Muhabbet Etmek

Rüya esnasında bekçi müşahid olan şahıs, insanı korumuş olan, kuvvetli biri olacaktır. Boylu poslu, temiz giyimli bir bekçi ise büyük yardımda bulunacak benzeri olmayan bir dosttur.

Rüyada görülen bu kişi, güç ve kudretin artacağına delalet eder. Rüyada bekçilik ettiğini görmek, hayır ve menfaate işarettir. Bekçinin kendisini tuttuğunu ve onu hırpaladığını müşahid olan hükümet tarafınca zarara uğrar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bekçi görmek, namazı terk ettiğinden dolayı rüyayı gören kişinin korkutan bir hiç kimseye işaret eder. Rüyada bekçi görmek, bilim ve Tanrı’ya, bilim ve zikir ehli ile toplanmaya, kimi de camii ve hizmetçisine işaret eder. Rüyada bir bekçiden kaçtığını ve onun da o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona bazı sözler söylediğini sonrasında da ondan kurtulduğunu müşahid olan şahıs, gece namazında (teveccüh namazı) kusur eder, sadece sonrasında bundan tövbe eder.

Rüyada Bir Malın Bekçisini Görmek

Kişinin gördüğü bu rüyada, bilim ve Tanrı’ya zikre, bilim ve zikir ehli ile bir araya gelmeye işaret eder. Bazı kez de gördüğünüz rüya, cami ve zaviyelerin hizmetçisine işarettir. Rüyada nefsini bekçi görmek, hayır ve menfaate işaret eder.

Rüyada Bekçi Görmek, namazı terk ettiğinden dolayı rüyayı gören kişinin korkutan bir hiç kimseye işaret eder. rüyada bekçi görmek, bilim ve ulu Tanrı’ya, bilim ve zikir ehli ile toplanmaya, kimi de camii ve hizmetçisine işaret eder. rüyada bir bekçiden kaçtığını ve onun da o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona bazı sözler söylediğini sonrasında da ondan kurtulduğunu müşahid olan şahıs, gece namazında (teveccüh namazı) kusur eder, sadece sonrasında bundan tövbe eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz