1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek; haberdir, güzel bebek iyi haberdir. Bebek Rüyası habere, sevince, mirasa, işe, şifaya yorulur. Rüya sırasında bebek müşahid olan, hastalıktan, üzüntüden kurtulur. Çirkin, sıska, sıska bebek, tatsız salık ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı pis bir bebek kısa süre sonrasında para geleceğine işarettir.

Molla Camiye bakılırsa: Rüyada adam çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız evladı görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonrasında kolaylığa, kız çocuğunu görmekse, neşeli bir işle karşılaşılacağına tabir edilir.
Rüyada ağlayan bebek görmek.

Rüyada Bebek Görmek

Sevilen bir kişinin tatlı sözlerine tabir edilir. Bebek haberdir. Ama bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, sıska, sıska bir bebek iyi olmayan salık veyahut dedikodudur. Üstü başı pis bir bebek yakın vakit sonrasında para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.

İyiye yorumlanmıyor. Rüyada yeni dünyaya gelen fazla iyi ve güzel giyimli, giyinmiş bebek görülmesi, sıhhatli ve neşeli görünüyorsa sıkıntının acele atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.

Evlerin mutluluk deposu olduklarından rüyada bebeğin görülmesi, mutluluk, sürura, bebeği sevip okşamak, neşeli habere işarettir.

Cami avlusunda terk edilmiş bebek görmek, terkedilmiş bebeği bulmak ve kucağına almak, akrabalar kanalıyla ati mirasa işaret eder. İşsiz kuvvetsiz birinin bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine, sevineceğine işaret eder.
Rüyada yeni dünyaya gelen bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği, sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Şu sebeple çocuğun büyütülmesinde zahmet, meşakkat çoktur.
Rüyada bebek otomobili görmek, seyahate işaret eder. Rüyada bebek otomobili içinde çocuk olmasına rağmen arabayı sürmek uzaktan ati habere, akrabaya tabir edilir. Günümüz din bilginlerine bakılırsa rüyada bebek görmek iyiye tabir edilir.

Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

Güzel bir yere çağrı edileceğine, bebeği armağan ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına tabir edilir. Hasta, maraz kadının rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan kurtulma bulmaya delalettir.

Rüyada yere bırakılmış ufak veya minik kız çocuğunu yerden kaldırdığını, kucağına alıp o evladı uyuttuğunu görmesi, rüyayı gören kişi hapiste, sorun, muhasara altındaysa, bunların hepsinden kurtulmasına delalettir.

Rüyada Bebek Sevmek, rüyada bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız evladı görmek acı, üzüntüden kurtulmaya işarettir.

Rüyada bebeğin süt içmesi ve emmesi evde bolluk, rızkın bollaşacağına, varsıl olacağınıza işarettir. Bebeğin süt emdiğini görmek, zenginliğe, evimizdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.
Rüyada cami avlusunda bebek görmek

Rüyada bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar kanalıyla ati mirasa işaret eder. İşi olman işi olmayan birinin bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine ve sevineceğine tabir edilir.

Rüyada Bebek Kundağı Görmek

Yakında muradına ereceğine işaret eder. Rüyada bebek yıkamak ise büyük bir mirasa delalettir. Tekrar rüya sırasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek kabahat ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve üzüntülerin gitmesine tabir edilir.

Yeni dünyaya gelen bebek görmek kimi de tasa ve kedere, bilgisiz halkı hoş tutmaya yorumlanmıştır. Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya – yoksulsa varsıl olması, hasta ise kurtulma bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması benzer biçimde.
Hasta birinin bebek doğurması

Hasta olan adam ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalettir. Rüyada yeni dünyaya gelen bebek görülmüşse, sorun veren bir dönem geçirileceği fakat sonrasında iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, keyifli bir yere çağrı edileceğine, bebeği armağan ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada Yeni Dünyaya gelen Bebek Ne Anlama Gelir

Sıkıntılı bir dönem geçirileceği fakat bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere çağrı edileceğine, bebeği armağan ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına tabir edilir. Ağlayan bebek, hastalığın ve düş kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Ama bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden ati kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, fazla mutluluk verir.

Rüyada adam bebek görmek;

Müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüya sırasında ufak veya minik bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Tekrar bir kimsenin rüya sırasında bir kız evladı görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonrasında kolaylık göreceğine tabir edilir.

Rüyada yeni dünyaya gelen kız bebek görmek

Rüyanızda hemen hemen meme emen bir kız evladı görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik umut edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada ufak veya minik kız evladı görülmesi; rüyayı müşahid olan insan için dünyalığa delalet eder.

Bir kimsenin rüya sırasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veyahut onu yüklenip götürdüğünü, ya da bireyin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı müşahid olan insan ama tutuklu ise veyahut hukukuna saldırı edilmiş ise veyahut da borçlu ise tüm bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sorun ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa tasa ve kedere maruz kalacağına tabir edilir.

Netice olarak rüyada bebek

Rüyada bebek görmek kısmet açıklığına, sansa işarettir. Rüya sırasında bebeği sevip okşamak, beklemediği bir yerden salık alacağına; bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalışmak, ticaretten kazanç için uğraştığına; bebeği bir bahçede veyahut cami avlusunda terk edilmiş bulmak, ırak akrabasından beklemediği bir mirasa konacağına; bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girmeye işarettir.

Rüyada adam bebek görmek müjdeye işarettir. Rüyada kız evladı görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonrasında kolaylığa işarettir. Kız evladı, neşeli bir işle karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada Mavi Gözlü Kız ve Adam Bebek Görmek

Rüyada gözleri mavi kız ve adam bebek görmek, büyük bir müjde ve sevindirici bir haberdir. Mavi gözlü adam bebek görmeniz yakın bir zamanda istediğiniz şeyin gerçekleşeceğine yorulur. Kişinin rüya sırasında mavi gözlü çocuk görmesi refah ve mutluluktur. Mavi gözlü bebek müjdenin, sevincin, mutluluğun işaretidir.

Rüyada Çocuğunun Bebekliğini Görmek

Büyük bir ferahlama yaşayacağınızın alameti olup bununla beraber mutlu olacağınız bir gelişmemin de habercisidir. Rüya sırasında oğlunun bebekliğini müşahid olan hayalini kurduğu şeye kavuşur. Müjde ve mutluluk anlamındadır. İşlerde başarıya, asla ummadığı yerlerden gelen neşeli habere delalet eder.

Rüyada Bebeğin Cinsiyetini Öğrenmek

Rüyada doğacak bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeniz, yaşayacağınız bir luğu ikiye katlar. Hem de bu şekilde bir düş yakında ulaşacak hayırlı bir salık anlamına da gelmektedir. Rüya sırasında bebeğinin cinsiyetini öğrenen şahıs, asla ummadığı yerlerden büyük menfaatler elde eder, mutlu olur.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz