İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bayır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bayır Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bayır Görmek

Rüyada Bayır Görmek; kişinin normal yaşamında zorlu bir mücadelede olduğunu ya da zorlu ve çetin bir mücadeleye gireceğini, bu mücadele için kendini hazırlaması gerektiğinin sinyallerini verir.

Rüyada Bayır Görmek

Bu rüyayı görmek, kişinin fazla büyük başarılar elde edeceğine ve amaçlarından hiçbir biçimde taviz vermeden ilerleyeceğine yorulur. Düş da görülen bayır sabır ve azimle yapacağın emek verme sonunda zafer elde edeceğin anlamına gelir. Güç ve kuvvet işleri halletmeye yorulur. Rüyada bayır görmek doğruluğa ve güzellik yardımıyla, işini layıkıyla yapılacağına, övgü dolu sözlerin işitileceğine işarettir. Rüya esnasında bayırda bulunduğunu müşahid olan insan işinde yükselir ve yönetici olarak başa geçer. Bayırdan inen ise tam tersi, makam yitirilmesine uğrar. Rüyada düz bir yerde bir bayır, şişman bir insan ile arkadaş olup ondan maddi anlamda yarar görmeye delalet eder.

Rüyada Bayır Aşağı İnmek

Rüya esnasında bayırdan aşağıya inen şahıs işte güçlükle karşılaşır. Rüyada bayır aşağı koşarak indiğini görmek toplumda bazı problemler yaşamaya alamettir. Bayırı koşarak yukarı çıkmak üst bir makama işarettir. İdeallerin peşinden koşarak, meslekte kariyer yapmanın da işaretidir. Rüyada bir bayıra tırmandığını müşahid olan şahıs de kendi gayretiyle yükselir ve hatta başa geçer. Rüyada bayır aşağı indiğini görmek güç yitirmek anlamına da geldiği benzer biçimde, iş mevzularda daha dikkatli davranmanız gerektiğine tabir eder.

Rüyada Bayır Tırmanmak

Büyük kariyer elde etmek, zenginliğe güvenilir adımlarla ilerlemek manasındadır. Rüyada dik bir bayıra tırmandığını görmek üst mevkie çıkmak ve rakiplerine karşı üstünlük sağlamak anlamına gelir. Düş sahibinin hedefine varacağına, elinden gelenin en iyisini yapacağını, Ailesini daha iyi şartlarda yaşayacak hale getireceğini anlatır. Gönlü alınarak yola getirilen bir dosta ve kişiyi tehlikelerden kurtaran bir eyleme işarettir.

Rüyada Bayır Çıkmak

Bayırı tırmanarak zirveye çıktığını görmek, i̇stek etmiş olduğu şeye nail olmak anlamına gelir. Rüyada dik bir bayır çıktığını görmek, bilim öğrenmeye, eğitim görmeye, güzel politika hayata geçirmeye, sözünde durmaya, iyi bir davranıştan dolayı halk nazarında saygınlık kazanacağına işarettir. Bayır çıkmak bununla birlikte sorun ve tehlikelerden kurtulmaya veyahut i̇stek etmiş olduğu şeyi elde edememeye işarettir. İhtiyaç için bayır çıktığını görmek, gayreti nispetinde maddi ve tinsel kazanımlar sağlamaya işarettir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz