1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek; kişinin bereketli işler yaptığını gösterir. Eğer yapmıyor ise yapacağına delalettir. Bardak olumsuz olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Bardak Görmek

Gördüğünüz rüya, eşine yahut sevgiline kavuşmak ile beraber, eşini ya da ve sevdiğini sevip saymak, rızka ve dünyalığa kavuşmak ile evlatları sevmek anlamına gelir. Rüyada bardak görmek, düş sahibinin fazla sevilmiş olduğu eşine delalettir. Rüyada kendisine bir cam bardak verildiğini görmek, eşinin sevgisine karşılık vermesine, onu sevip sayması anlamına gelir.

Rüyada Bardak Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada içinde su bulunan cam bardak, rüyayı müşahid olan kişinin sevilmiş olduğu kişiden ati dünyalığa, seramik ve porselen bardak, soylu insanların saygısı ile beraber iffet ve adap timsali şahıs anlamına gelir. Bardaktan tatlı bir şey içmek, eşler arasındaki muhabbetin devamı anlamına gelir. Rüyada görülen bardak, sevgiliyi çağrıştırır.

Rüyada bardak görmek evin hanımına, cam bardak armağan edilmesi sevgiliden görülecek muhabbete, bardakla su içmek hanım tarafınca mala işarettir. Porselen bardak soylu ve hürmetli bir hanıma, bardaktan tatlı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşisi eşler içinde meydana ati hoşnutsuzluğa tabir edilir.

Bardağı elinden düşürerek kırdığını görmek, malinin elinden çıkacağına; bardağın yarıya kadar su ile dolu bulunduğunu ve bu suyu içtiğini görmek, beklediği bir paranın sadece yarısının eline geçeceğine işarettir.

Dolu bardak görmek, güzel bir habere anlamına gelir. Rüyada cam bardak armağan almaya, boş bardak, iyi olmayan bir habere, yapılacak evlilikte düş kırıklığına uğrayarak mutlu olamamaya, bardak kırıldığını görmek, hizmetinde çalışanlardan yahut çocuklardan birinin hastalanacağının işaretidir.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada kırık cam bardak görmek, eşinin gönlünü incitmeye işarettir. Bardağın kırıldığını görmek, hayra yorulmaz. Bundan dolayı Rüyada bardak kırılması düşmana işaret etmekle beraber kimi düş tabiri yorumcularına bakılırsa, hastalık, tasa ve acı olarak tanımlanır. Bunların haricinde rüyanızda bardağın çatlaması ya da kırılması hem de dargınlığa yahut yürek kırmaya işaret sayılır. Rüyada bir bardağı kırılmış görmek ya da bardak kırılması, yakınlarından birinin sıkıntılarına yahut kötü bir habere delalet eder.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırıldığını görmek, eş ve evlatlarından dolayı üzülmeye işarettir. Rüyada bardak kırmak evin içinden birinin hastalanması ya da evde meydana ati mesele ve sıkıntılara tabir edilir. Bardağın kırılması gönül ve düş kırıklığına ve maiyetinde bulunanlardan birinin sıkıntısı anlamına gelir.

Bir bardağı kırdığını görmek ise, kötü bir bilgi alıp üzüleceğinize işarettir. Kimi de rüyada bardak kırmak düş tabirlerine bakılırsa hayatınızda beklemediğiniz bir gelişmeyi yaşayacağınıza tabir edilir.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüya esnasında bardak yıkadığını müşahid olan Ailecek rahatlık içinde yaşar, korkmuş olduğu bir şey var ise bu korkusu geçer. Bir yerden beklediği bir şey var ise arzusu yerine gelir. Rüyada bardak yıkamak borcunu ödemeye işaretle beraber keder ve kederden kurtuluşa işarettir. Bardak yıkamak borcu ödemek anlamına gelir.

Rüyada Bardakta Su Görmek

Rüyada kristal bir bardakla su görmek zenginliğe ve ferahlığa işaret eder, Toprak bardakta su içmek yoksulluğu, porselen fincanda su içmek ise geçim sıkıntısı çekmemeye tabir edilir. Rüyada bardakla su dağıtan veya birilerini görmek, halka nasihat veren, vaaz ve nasihatte bulunan alim bir kimsenin işaretidir.

Tekrar elinde su dolu bir bardak görmek, bolca bir kısmete delalettir.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Yeni evlenmiş bir insan rüyada kendisine içi dolu bir bardak su verdiğini görse, düş sahibinin bir evladı olacağına işaret eder. Rüyada toprak bardaktan su içtiğini görmek, hizmetçi yahut bir yakını eliyle ati mala delalet eder.

Rüyada kristal bardakla su içtiğini görmek, afiyet ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Bardakta Süt Görmek

Rüyada pırıl pırıl bir bardağın içinde süt görülmesi, kişinin sevgilisi ve mahbubu ile tabir edilmektedir. Cam bardaktan süt içtiğini görmek, arkadaş ve yarenlerinden sevgi ve muhabbete mazhar olmaya delalet eder. Kimi da bardak süt görmek, ele geçecek bol miktarda paraya işarettir.

Rüyada Bardak Dizmek

Rüyada bardak dizdiğini görmek evindeki küçüklere ve neslin devamına, evlatları sevmeye ve bilim öğrenmeye işaret eder. Bardak dizmek üstelik tek taraflı bir aşka tabir edilir. Kimi da, randevuyu, buluşmayı işaret eder.

Rüyada Çay Bardak Görmek

Rüyada bardakta çay görmek, kişinin sevgilisi ve malıdır. Bundan dolayı kendisine bir cam bardakta çay ikram takdim edildiğini müşahid olan insan yakında sevdiğinden çok muhabbet görür. Rüyada çay bardak, düş sahibinin haline bakılırsa bin ya da surat dirhemle tabir edilir. Dolu bardak iyi bilgi anlamına gelir.

Kristal bir bardakta kıvamını almış taze ve duru bir çay içtiğini görmek, gönül rahatlığına, sağlığa, hayır ve berekete işaret eder. Kimi kristal bardakta leziz bir çay içtiğini görmek, dindar bir hanımdan hayırlı bir evlat sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Boş Bardak Görmek

Boş bardak i̇timat vermemeye yahut bir muavin anlamına gelir. Bazı bakılırsa de rüyada görülen boş bardak, iyi giden ilişkiniz ya da evliliğinizin bozulacağı yada can yakıcı fazla sorun çekeceğinize delalettir.

Bardak Satan Veya birilerini Görmek

Bir kimsenin rüyada bardak satan veya birilerini görmesi, nesle, çocuklarını sevmeye ve ilme delalet eder. Rüyada bardakçı görmek, çarşıda bardak satan yahut bardak yapım eden veya birilerini görmek, evlât ve ilme işarettir. Rüyada bardakçı görmek, nesle, evlatları sevmeye ve ilme delalet eder.

Rüyada Dolu Bardak Görmek

Rüyada görülen dolu bardak iyi bilgi anlamına gelir. Rüyada dolu bardak görmek, rahat, rahatlık ve zevk olarak tabir edilir. Başkaca dolu bardak rahat ve mutluluk içinde geçecek bir geleceği de temsil eder.

Rüyada Bardak Düşürmek

Kişinin rüya sırasında bardak düşürmesi dünya ve ahiret işlerinde çekilen sorun yahut görülen mutlulukla tabir edilir. Rüya esnasında su dolu bir bardağı elinde tutmak, bolca bir kısmetle müjdelenir.

Rüyada Bardak Doldurmak

Bardağında al renkli bir sıvı bulunduğunu görmek, eşinin rahatsız olacağına; bir bardak su doldurduğunu, lakin suyun bardağı doldurmayıp dibinden aktığını görmek, elindeki parasının beceriksizlik yüzünden eriyip biteceğine işarettir. Bardağın tatlı bir şerbetle dolduğunu görmek, büyük bir mirasa tabir edilir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Bazı tabircilere bakılırsa; rüyada cam bardak, kısa bir vakit sonrasında feraha kavuşacağınıza, bu yüzden bir hizmetçiye gereksinim duyduğunuz için bir hizmetçi tutacağınıza delalet eder. Cam bir bardaktan su içtiğinizi görmek, eski bir davanızın lehinize sonuçlanacağına ve fazla oranda mala kavuşacağınıza delalettir.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada cam bardak görmek, sevgili anlamına gelir. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildiğini müşahid olan insan yakında sevdiğinden çok alaka görür. Rüyada bardak, düş sahibinin haline bakılırsa büyük bir para ile tabir edilir.

Rüyada bardak görmek, hizmetçiye, bardakların kırıldığını görse, hizmetçi ve evlatların rahatsızlanmasına işaret eder. Birlikte olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz