İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Banyo Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Banyo Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada Banyo Yapmak; genel olarak hayırlıdır. Çünkü banyo temizliği ve duruluğu gösterir. Fakat bazı durumlarda kötü olarak da yorumlanır. Kişi rüyada banyoda tanıdığı bir kişi ile halvet olup abdest almadan banyodan çıkıyorsa bu rüya hayır olarak yorumlanmayabilir. Eğer ki tanımadığı bir kişi ile banyo alıyorsa rüya yorumu tamamen değişebilir. Buyurun, yazının devamında Rüyada Banyo Yapmak ile ilgili ünlü yorumcuların yorumlarını inceleyelim.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yaptığını müşahid olan insan, hasta ise, hastalıktan, sıkıntılı ise sıkıntıdan, borçluysa borcundan kurtulur. Bazı tabirciler, banyoda sıcak su ile yıkanmak iyidir. Banyo girdiğini müşahid olan insan tasalı ise üzüntüsünden kurtulur. Yıkanmak için banyo yaptığını görmek, acı ve üzüntüden kurtulmaya işarettir. Kimi de, banyo bekâr için hanıma, banyonun havuzları eşinin Ailesi ve malına işaret eder.

Rüyada Banyo İyiliğin Habercisi Midir?

Rüyada Banyo Yapmak bilim evine, camiye, çarsıya, günahkâr için tövbeye, yoksul için zenginliğe ve hasta için şifaya işaret eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada banyo girip ılık su ile yıkandığını görmesi, hastalığının gitmesine işaret eder. Tabiatına uygun olmayan su ile yıkanması tasa ve kedere, sorun ve hastalığının artmasına işaret eder. Sağlam ve sağlıklı olan bir insan banyoda yıkanıp temizlenirse, kendisini hidayete götürecek bir ilme kavuşur. Ya da borcunu öder. Ama bekâr ise evlenir. Yoksul ise varlıklı olur. Güzel kumaşlardan giysi giymiş ya da güzel koku sürünmüş olması durumunda ölünün banyodan çıktığını görmek, Tanrı-ü Teâlâ’nın o kimseyi affetmesine işaret eder.

Nehirde Banyo Yapmak

Nehirde banyo yaptığını görmek, ulu ve Kerim olan Tanrı tarafınca lütfedilecek büyük bir mülke ve nimete işaret eder. Tasa ve üzüntülerin gitmesi, borcun ödenmesine de işarettir. Rüyayı müşahid olan âlim biri ise, bilimsel artar, köle ise Azad edilir, hasta ise çare bulur, zindanda ise zindandan kurtulur. Hasılı ırmakta banyo yapmak iyi bir haberdir.

Çağlayanda Banyo Yapmak

Çağlayan meydanında banyo yapmak, yıkandığını görmek, suyu avuçlayıp başına döktüğünü görmek, büyük bir mirasa işaret eder.

Denizde Banyo Yapmak

Rüyada denizde yıkandığını görmek, ihlal ve hatalardan halâs olmaya, hüzün ve üzüntülerin gitmesine işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz