İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bamya Görmek

Rüyada Bamya Görmek; bir çok kez farklı olarak yorumlanmıştır. Fakat bamya küçük ve besleyici bir sebze olduğundan genel olarak hayırlıdır.

Rüyada Bamya Görmek

Gördüğünüz rüya, zengin, varsıl bir kimseden ati desteğe, işlerin güzelce yürüyeceğine delalet, bolluk ve berekete işarettir. Mevsiminde görülen bamya rızka ve kısmete, mevsimi haricinde tazesini görmek üzüntüye, kurutulmuş bamya olasılık dışı rızk, meta, para ve kısmete delalet eder.

1- Rüyada Bamya Görmenin Anlamı ve Yorumu

Bamya umumi manada kısmet, rızk, para, bolluk ve berekettir. Rüyada görülen bamyanın yorumu helal meta elde etmek anlamına gelmektedir. Rüyada bamya murada ermeye, çıkar elde etmeye, iyiliksever bir kimselerle arkadaş olacağınıza, ondan hayır ve çıkar elde edeceğinize işarettir. Rüyanda bamya görmek ise uğraşınız kadar meta ve makam elde edeceğinize delalet eder. Her ne biçimde görülürse görülsün Rüyada Bamya Görmek ele geçecek malı ifade ederek hayırlara yorumlanmıştır.

2- Rüyanda Bamya Aş

Rüyanda bamya yemeği aş, artık talihli bir döneme girdiğinizin habercisidir. Rüyada iftarda bamyayla yapılmış yemeği aş, hayırlı ve verimli rızka, günahların mağfiretine, akıbetin güzelliğine ve dinde salaha yorulur.

Rüya esnasında yediği bamya yemeğini hazmetmek, düş sahibinin sanat ve işinde titiz ve çalışkan biri olduğuna delalet eder.

3- Rüyada bamya yemeği görmek

Gönül ferahlığına kavuşmaya, bamya yemeği pişirmek ise murada ermeye işarettir. Bir kimsenin rüyada ekşi olan bamya yemeği yemediğini ve Rabbine de hamt ettiğini görmesi, mutluluk ve neşeye, tasa ve kederden kurtulmaya işarettir. Fukara birinin rüyada et ile pişmiş bamyanın yemeği görmesi, zenginliğe alamettir. Pişirmek anlamında bamya yemeği yapmak; rızk, bolluk ve çıkar ile tabir edilmektedir

4- Rüyanda Bamya Toplamak

Mevsiminde bamya tarlasında bamya toplamak, kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada tarlasında taze bamyalardan toplamak, gönül ferahlığına kavuşacağınıza delalet eder.

5- Rüyada Bamya Tarlası Görmek

Rüyada görülen bamyanın tarlası evlilikle tabir edilmektedir. Evli kimseler için gördüğünüz rüya kelam sahibi, varsıl ve zengin bir kimseden çıkar elde edeceğinize işarettir. Bamya tarlası bununla birlikte tarlarının büyüklüğü nispetinde elde edilecek meta ve rızkı delalet eder.

6- Rüyanda Kuru Bamyayı Görmek

Kuru bamya iyilik ve berekete işaret eder. Yenmeyecek aşama kurumuş veya bozulmuş bamya ise yaşadığınız büyük sorunları bir an önce geride bırakmanız icap ettiğini ifade etmektedir.

Umumi anlamda rüyada mevsiminde taze yeşil bamya görmek hayra yorumlanmaktadır. Hayırlı bir düş olmakla beraber rüyayı gören kişi için meta, kazanç, bolluk ve bolluk anlamına gelmektedir.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz