İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Balyoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balyoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek; rüyaların en sert olanı olarak bilinir. Bu rüya aynı balyoz gibi bir anlam taşımaktadır. Yani rüyayı gören kişi oldukça sert olaylar yaşamıştır ya da yaşayacaktır.

Rüyada Balyoz Görmek

Gördüğünüz rüya zor ve kudret sahibi, otoriter bir hiç kimseye işarettir. Rüyada görülen balyoz, rızık ve yardım anlamına da gelir. Kimi de balyoz görmek, iri cüsseli, kaba saba bir insanla anlama gelir. Rüya sırasında balyoz müşahid olan şahıs zor, güç ve kelam sahibi olur. Şayet elinde balyoz görürse, düş sahibinin kendisini destekleyen tanınmış bir kimsenin yardımıyla bozulan işlerini yoluna sokacağına hükmedilir. Rüyada balyoz görmek erbabı için yardım ve rızka işaret eder.

Rüyada Balyoz Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada alınan bir balyoz, rüyada inşaat malzemesi satan bir işyerinden metal kısmı fazla ağır balyoz aldığını görmek, düş sahibinin helal meta elde edeceğine işarettir. Kimi rüyada bir balyoz almak, mutluluğa ve kazanca işaret eder. Rüyada bir balyozu sattığını görmek, işlerde durgunluğa işaret eder. Balyoz aldığını görmek, erdem elde etmeye, erdemli biri olmaya işarettir. Bazı tabirciler, rüyada bir balyoz aldığını müşahid olan şahıs çokça erdem elde eder, dediler.

Rüyada Elinde Balyoz Görmek; Hayırlı bir düş olup, rüya sırasında elinde balyoz müşahid olan şahıs makam sahibi olur, işleri yönetir, mesele ve sıkıntıların üstesinden gelir. Rüyayı gören kişi için zor ve güç sahibi olacağı ile tabir edilmektedir. Rüyada balyoz tutmak helal bir rızk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada balyozla adam hayatına son vermek; Rüyada bir hiç kimseye balyozla vurduğunu görmek, kuvvetli birinin yardımıyla düşmanını yenmeye, rakiplerine karşı zafer elde etmeye işaret etmektedir. Bir şahıs rüyada bir adam öldürse, düş sahibinin davranışlarından dolayı amansız bir düşman edindiğine işaret sayılır.

Rüyada Balyozla Taş Kırmak; Rüyada balyoz ile bir taşı parçaladığını görmek, rızka ve mala alamettir. Rüyada balyozla taş kırmanın anlamı, çetin bir işin üstesinden gelmiş olarak devlet tarafınca ödüllendirilmeye, insanoğlu tarafınca övülmeye işarettir. Tekrar balyozla taş kırmak, rızık ve yardım ile de tabir edilir.

Rüyada Balyoz Bulmak; Herhangi bir biçimde balyoz görmeniz makam sahibi güvenlik görevlisine işarettir. Rüyada Balyoz bulduğunu görmek, kişinin nefsini güvende hissetmesine yorulur. Balyoz gören bütün sorunların üstesinden istikbal anlama gelir. Balyoz bulmak alacağınız bir haberden sebebiyle fazla mutlu olacaksınız anlamındadır.

Rüyada Balyozla Duvar Yıkmak; Rüyada balyozla bir şeyi yıktığını görmek, bir problemi çözmek için kaba kuvvete başvurmaya işarettir. Balyozla duvar yıkan kişiler büyük makamlar elde eder ve cemiyet nazarında mühim işlere imza atar. Balyozla duvar yıkan zor sahibi olur, halk içinde saygınlığı artar.

Rüyada duyulan balyoz sesi ani bir davetin olacağını belirtir. Rüyada balyozla kazık çakmak, neşeli bir salık almaya işarettir. Rüyada balyozla toprağa iri bir kazık çaktığını görmek kazanç ve sevince işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz