1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Balon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balon Görmek

Rüyada Balon Görmek; rüyayı görenlerin sinir ve stresten şiştiğini, öfkesinin ve sabrının patlama noktasına geldiğini işaret eder.

Rüyada Balon Görmek

Bilinmiş olduğu benzer biçimde balonun içi hava doludur ve bundan dolayı rüyada balon görmek, boş ümide ve boş hayale delalet eder. Tekrar bir balonu şişirdiğini ve ama şişmediğini görmek, umut ve arzularına kavuşamayacağının işaretidir. İlaveten rüyada balona bindiğini ve onunla yükseldiğini görmeniz ise, onur ve itibarın artacağına da işaret eder.

1- Rüyada Balon Görmenin Anlamı ve Yorumu

Boş havadan dolayı Rüyada balonların görülmesi hedeflerin gerçekleşmesindeki zorlukları anlatır. Alacağınız kararlarda yanlış yapılmaması adına daha dikkatli davranmanız icap ettiğini, ters takdirde işlerinizin ters gideceğine dalalet eder. İlave olarak rüya esnasında balon müşahid olan şahıs, aklından asla geçmeyen bir şey ile karşılaşır.

2- Rüyada Balon Uçurduğunu Görmek

Rüyada bir balonları uçurmak ve ona tutunmak, yapmış olduğu işten kazanç ve hayır elde edeceğine işarettir. Açıklamak gerekirse rüyada bir balonu uçurduğunu görmek satın almış olduğu bir şeyden hayır göreceğine işaret eder. Hem de bir balonun havada dosdoğru uçtuğunu görmek, hükumetin işlerinin de doğru yolda olduğuna işarettir. Bir rivayete bakılırsa düş sahibinin islerinde de doğru yolda olduğuna delalet eder.

3- Rüyada Balon Şişirdiğini Görmek

Rüyada balonlar boş ümide delalet eder. Rüyada bir balonu şişirdiği halde şişmediğini görmeniz, beklediği şeylerin elde edilemeyeceğine işarettir. Balon şiştiği ve ağzını açık bıraktığı halde içinden havasının çıkmadığını ve balonun sönmediğini görmek kazanacağı paraların ona bir yarar getirmeyeceğine işaret eder.

4- Rüyada Balon Patladığını Görmek

Şişirdiği balonun patladığını görmek, ticarette ziyan edeceğine; hastası var ise daha çok hastalanacağına; yolcusu var ise gelmeyeceğine, işyar ise işinden ayrılacağına işarettir. Rüyada balonun elinde patladığını görmek; Her ne biçimde görülürse görülsün can can sıkan bir kara çalma ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Balonun elinde patladığını görmek, bir iftiraya uğrayacağına ama sonrasında dan hakikatin anlaşılacağına işarettir.

5- Rüyada Balın Satın Almak

Bazılarına bakılırsa; Rüyada balon almak iyidir. Bundan dolayı balon satan adamdan balon aldığını görmek, yalan bir lakırdı işiteceğine; almış olduğu balonun elinden kaçırarak gökyüzüne yükseldiğini görmek arkadaşları içinde sevilip takdir edildiğine tabir edilir.

6- Rüyada Balonun Havaya Yükseldiğini Görmek

Tekrar bazılarına bakılırsa; Rüyada bir balonun yavaş, yavaş havaya yükseldiğini müşahid olan, bulunmuş olduğu mevkiden yavaş, yavaş yükselerek geçimini bollaştırır. Buna karşılık işlerinde başarı sağlayacağı şeklinde tabir edilir.

7- Balon Yere İndiğini Görmek

Binmiş olduğu balonun yavaş yavaş yere doğru indiğini görmek, kazanılmış olduğu rütbeden inerek bir kenara çekileceğine işarettir. Balonun bir tarafının sakatlanıp düştüğünü görmek, bir suçla suçlanacağına ve bu yüzden isinden atılacağına, balonun parçalandığını görmek, bir yıkım ve musibete delalet eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz