İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bakla Görmek

Rüyada Bakla Görmek; kişinin gerçek hayatta bakla ile ilişkisine göre farklı değerlendirilir. Fakat bakla ile ilgili bu rüya genel olarak hayırlı bir rüyadır.

Bu rüyada görülen bakla taze ise, tasa ve kedere, kuru ise, mutluluk ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işarettir.

Rüyada Bakla Görmek

Mevsiminde görülen yeşil bakla giysi, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi haricinde görülen ya da yenen yeşil bakla tasa ve kedere, Kuru bakla artarak çoğalan mala, mutluluk ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek

Yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder. Bazı kez de yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder.

Kuru bakla sakin ve rahat bir yaşam yaşayacağınıza işarettir. Baklacı iyi olmayan sözler duyacağınız anlamına gelir.

Mevsiminde bakla aldığını müşahid olan kimsenin parasında hatırı sayılır bir artış olur. Mevsimsiz alınan bakla ise hileli para i̇stikbal anlamına gelir. Baklayı satan ise bir malını kaybeder.

Rüyada görülen baklalar düşmanlığa, bir rivayete nazaran hüzne delalet eder. Ebu Sait El Vaiz diyor ki: Rüyada bakla görmek, tazesi gama, kurusu sevince işarettir.

Bazılarına nazaran ise, taze yahut kuru bakla aş kıtlığa ve geçim zorluğuna delalet eder. Rüyada kuru bakla görmek iyi değildir. Baklaya pişmiş yahut pişmeden olarak yediğini müşahid olan, kedere ve sıkıntıya uğrar.

Bir başka rivayete nazaran de: Görülen bakla matem ise, tasa ve kedere, kuru ise, mutluluk ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işaret eder.

görülen bakla matem ise, tasa ve kedere, kuru ise, mutluluk ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işaret eder. Yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder.

Rüyada görülen bakla taze ise, tasa ve kedere, kuru ise, mutluluk ve bolluğa, büyüyüp gelişen mala işarettir.

Rüyada saçının baklaya döndüğünü görmek, malda noksanlık ve fakirlikle tabir edilmektedir.

Bazı kez de yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder. Rüyada baklayı pişmiş yahut pişmeden olarak yediğini görmek, keder ve kasavete işarettir.

Rüyada ıstırap baklanın tazesini görmek, bitkinlik ve meşakkate işaret eder. Bazı kez de amelsiz ve neticesiz bilim ile tabir edilmektedir.

Rüyada bakla satan veya birilerini görmek, insanlardan işittiği bir söze iyi olmayan sözle karşılık veren kişiye işaret eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz