İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya tabirleri
  3. Rüyada Bahçe Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bahçe Sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada Bahçe Sulamak; kişinin göreceği ilginç rüyalardandır. Fakat bu rüya genel olarak hayra yorulur. Yorumu bazı durumlar değiştirebilir. Örneğin, kişinin mezarlık bahçesini mi ya da meyve bahçesini mi suladığı rüyayı etkiler.

Rüyada Bahçe Sulamak

Bu rüya dünya ve ahiret mutluluğuna, duvarla çevrili yeşil bahçenin sulanması, dindar ve mutlu bir Aileye tabir edilir. Bahçe sulamak dünyaca kuvvetli olmak anlamına gelir. Bahçe sulanması, dünya nimetlerinden istifadeye, gönül zenginliğine, sevap kazanmaya, niyet ve iş güzelliğine delalet eder.

1- Rüyada Bahçe Sulamanın Yorumu ve Anlamı

Rüyada tarla, bahçe, bostan ve bağ suladığını müşahid olan kişi, bolluk refah ve berekete erişir. Bahçede görülen sur ya da çit kişinin din ve dünyaca kuvvetli olmasına işarettir. Bahçe duvarı devlete, ağaçlar ve başka bitkiler bu devletin ileri gelen memurlarına işarettir. Bahçe içindeki ağaçlar akrabaların işaretidir.

Bir kimsenin rüya esnasında konut bahçesini sulaması evlada, mala ve mutluluğa, hepimiz için hayra yorulur. Daha yaşamın başlangıcında iken yorulmadan başarıya ulaşmaya işaret etmektedir.

2- Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Bazı düş yorumcularına gore, bahçesini hortumla suladığını müşahid olan kişi, layıksa büyük bir makama gelir ve halktan çıkar sağlar. Kişinin kendi bahçesini hortumla sularken görmesi; o kişinin sıhhatinin iyiliğine, sevgi ve mutluluğu yakalamış olacağına tabir edilir. Rüyanızda bahçenizi hortum ile suladığınızı görmeniz; yaşlandığınız vakit kendinizi ferah ve bolluk içinde ve sizi seven ahbaplarını ile beraber bir yaşam geçireceğinize yorumlanmaktadır.

3- Rüyanda Kovayla yada Fıskiye ile Bahçe Sulanması

Rüyanızda kovayla bahçe sulanması sıkıntılı bir süreçten sonrasında ele geçecek rızkı ve aile halkı için yaşanacak mutlu gelişimleri işaret etmektedir. Bazı tabircilere gore rüyada fıskiye ile bahçe sulamak üst bir mertebeye erişmeye delalet eder.

Kişinin rüya esnasında bir bahçeyi kovayla suladığını görmesi; o kişinin arzusuna kavuşabilmek için fazla emek vermesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

4- Rüyada Yeşil Bahçe Sulamak

Evinizin bahçesini yemyeşil biçimde görülmesi ve bir şeyler ekip sulanması bir eve haiz olacağınıza işaretle tabir edilir. Bir kimsenin rüya esnasında yemyeşil çiçeklerle bezenmiş bir bahçe sulaması; o kimsenin muradına ereceğine ve güzel bir meşgalesi olacağına delalet eder.

5- Rüyanda Ekili Bahçeyi Sulamak

Bolluk ve bolluk anlamına gelir. Ekili bir bahçe suladığını müşahid olan rüyayı gören kişi, hidayete erer. Doğru yola yönelir. Bazıları demişlerdir ki: İçindeki ekinlerin ve bitkilerin cinslerini tanımış olduğu, kendine ilişik bir bahçeyi suladığını görenin dini ve itikadı sağlam olur. Rüyada başka birisine ilişik bir bahçe sulamak, dindar insanlarla dost olmaya delalet eder.

Yorum Yap

Yorum yapabilirsiniz